Już jakiś czas temu zauważyłam na swoim dekolcie nieestetyczne plamki, rubinki i zaczerwienione naczynka. Chciałabym je zredukować, zwłaszcza że sezon bikini tuż-tuż. W tym celu udałam się do kliniki EstMed w Białymstoku. Aby rozwiązać problem związany z rumieniem, poszerzonymi naczynkami oraz przebarwieniami w obrębie dekoltu, dr Anna Okruszko użyła technologii Dye-VL platformy laserowej Alma Harmony XL.

 

Zobacz, jak wyglądał zabieg!

 

- Platforma laserowa wiodącego producenta laserów, firmy Alma, umożliwia nam usuwanie różnych problemów pacjentów. Jednym z nich jest rumień, zaczerwienienie, poszerzone naczynka oraz przebarwienia. Tym właśnie problemem zajmuje się głowica Dye-VL , która pięknie je rozwiązuje. Nie jest to koniec możliwości Almy. Możemy tutaj również robić zabiegi usuwające przebarwienia, które są skupione, a także tatuaże. Możemy zamykać naczynia w obrębie kończyn dolnych lub też pojedyncze poszerzone naczynia w obrębie twarzy lub też dekoltu. Możemy też wykonywać depilację laserową. Pacjenci bardzo są zadowoleni z tego typu zabiegów, a szczególnie z usunięcia przebarwień i rumienia oraz popękanych naczynek. Daje nam to nowe, bardzo dobre możliwości. - wyjaśniła dr n. med. Anna Okruszko, specjalista dermatologii.

 

Jak działa laser Harmony XL?

Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda, zostają suche elementy naczynia, a więc jego ścianki, które zapadają się i są wchłaniane, przez co zanikają. Wystarczy zaledwie jeden zabieg żeby zniwelować drobne, pojedyncze naczynka. Jednak gdy ma się mocne zaczerwienienia, zabieg należy powtórzyć w zależności od zalecenia lekarza.

 

Dowiedz się więcej o zabiegach laserowych Harmony XL w klinice EstMed - >> kliknij TUTAJ

Dowiedz się więcej o technologiach i urządzeniach ITP S.A ->> kliknij TUTAJ