Dr Michael Gold, światowej sławy specjalista dermatologii i chirurgii kosmetycznej, ekspert Alma Lasers przyjechał do Polski na zaproszenie firmy ITP S.A. Podczas XVIII Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging poprowadził wykład i workshop na temat laseroterapii. 

 

Oglądaj reportaż wideo!

 

- To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt współpracować z takiej klasy ekspertem - powiedziała Katarzyna Nadolna, Dyrektor Generalny ITP S.A. 

Nasza redakcja miała wyjątkową możliwość porozmawiania z dr. Michelem Goldem podczas jednego z dni kongresowych. Zapytaliśmy eksperta, co sprawia, że urządzenia Alma Lasers odnoszą sukces na rynku dermatologii i zyskują zaufanie coraz większej liczby lekarzy i pacjentów?

- Motywem przewodnim jest dla mnie piękno, natura, minimalny czas rekonwalescencji moich pacjentów - a to wszystko dają nam urządzenia Alma Lasers - podkreśla dr Gold.

Dr Michael Gold to licencjonowany dermatolog i chirurg dermatologiczny znany na całym świecie ze stosowania najbardziej zaawansowanych technologicznie metod w dermatologii i medycynie estetycznej, który poprzez prowadzone badania kliniczne odgrywa kluczową rolę w rozwoju nowych produktów farmaceutycznych i urządzeń medycznych.

Dr Gold jest autorem ponad 300 opublikowanych artykułów naukowych, 35 rozdziałów w podręcznikach oraz redaktorem dwóch podręczników dotyczących terapii fotodynamicznej. Jest obecnym redaktorem naczelnym Journal of Cosmetic Dermatology.

To obecny redaktor naczelny prestiżowego „Journal of Cosmetic Dermatology”.

Dr Gold jest również współinicjatorem dwóch międzynarodowych przedsięwzięć: Dermatologic Aesthetic Surgery International League (DASIL) – grupy, której celem jest stworzenie globalnej społeczności dla otwartej wymiany wiedzy i innowacji przez lekarzy specjalizujących się w chirurgii dermatologicznej i estetycznej, oraz 5-Continent-Congress (5CC) – międzynarodowej konferencji poświęconej dermatologii i chirurgii estetycznej, jest jej obecnym przewodniczącym.