Wspólne wyjścia na kolację, do kina czy gabinetu SPA – to jedynie kilka pomysłów na zbliżający się wielkimi krokami wieczór walentynkowy. Są jednak miejsca, którego tego dnia otwierają się nie tylko na pary, ale i na singli. Jednym z nich jest Instytut Secret Avenue, gdzie w lutym zachęca się do tego, by kochać przede wszystkim siebie.

 

Przyjęło się, że pakiety walentynkowe w salonach urody to propozycja dla par, które święto zakochanych chciałyby spędzić inaczej niż zwykle. Tymczasem równie dużo mają one do zaproponowania singlom, czego przykładem jest gdański Instytut Secret Avenue. Specjalne pakiety na Walentynki to w tym salonie już tradycja i mowa tu nie tylko o walentynkowych prezentach w formie karnetu, ale i zabiegach dla kobiet, które chciałyby po prostu zadbać o siebie.

Komentarz eksperta

Sandra Ruszkowska
Sandra Ruszkowska
"Kochaj siebie” to stwierdzenie dość powszechnie znane, lecz, jak pokazuje mi doświadczenie w pracy z klientkami w gabinecie, rzadko praktykowane. Dbamy o dom, rodzinę, męża, partnera, pracę, jednak notorycznie zapominamy o sobie. Każdy z nas powinien uszczęśliwiać i nagradzać samego siebie. To poprawia nastrój i dodaje energii, którą później dzielimy się z innymi.

 

Zakochaj się w sobie

Walentynki traktuje się jako komercyjne święto zakochanych, tymczasem 14 lutego warto pamiętać także o sobie. Dobre samopoczucie i pewność siebie, której sprzyjają zabiegi upiększające oraz pielęgnacyjne, to rzeczy, o które warto dbać cały rok. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dać temu wyraz właśnie w salonie piękności, gdzie można liczyć na cały wachlarz zabiegów i usług, nierzadko dostępnych teraz w promocyjnych cenach.

- Sama osobiście uważam, że każdy z nas powinien przede wszystkim kochać siebie i w taki właśnie sposób można będąc singlem świętować – podkreśla Sandra Ruszkowska, manager Secret Avenue.

Między innymi z myślą o singlach aż do Walentynek w Secret Avenue można liczyć na promocje, które obejmują zabiegi upiększające. 

O 30% tańszy jest makijaż permanentny brwi i ust, idealny dla kobiet żyjących aktywnie i nieprzepadających za codziennym dbaniem o nienaganny make-up. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby poczekać do samych Walentynek, ponieważ jak zapowiada manager salonu, także tego dnia można spodziewać się specjalnych promocji, dostępnych wyłącznie w tym jednym terminie.

 

Zadbaj o siebie

Mawia się, że o wiele łatwiej siebie pokochać, jeśli dzień w dzień nie walczy się z niedoskonałościami. W miesiącu zakochanych warto więc pomyśleć o ich redukcji czy nawet zlikwidowaniu, zwłaszcza, że zadanie ułatwiają liczne technologie. Przykład? Terapia wodorem Hydroimpact, która oczyszcza skórę z wolnych rodników. Bardzo małe cząsteczki wodoru łatwo się z nimi łączą, a technologia, która umożliwia jednoczesne przeprowadzenie liftingu falami radiowymi może przynieść tylko jeden skutek: wyraźne oczyszczenie, odmłodzenie i wygładzenie cery.

Urządzenia stosowane w medycynie estetycznej pozwalają w szybki sposób rozprawić się nawet z podwójnym podbródkiem. W celu wyeliminowania nadmiaru tkanki tłuszczowej można użyć systemu Exilis® BTL działającego na bazie fal ultradźwiękowych. Jeśli bardziej widocznym problemem są zmarszczki i bruzdy, można z kolei postawić na termolifting. W trakcie zabiegu za pomocą bliskiej podczerwieni podgrzewa się tkankę, stymulując regenerację skóry oraz fibroblasty odpowiedzialne za tworzenie nowych włókien kolagenowych.

Makijaż permanentny brwi, odmłodzenie skóry poprzez oczyszczenie jej z wolnych rodników, wyeliminowanie podwójnego podbródka – jeśli którakolwiek z tych opcji sprawi, że łatwiej będzie zakochać się w sobie, zdecydowanie jest warta uwagi.

Materiał promocyjny Secret Avenue.