Rekordowa liczba uczestników, wykłady poświęcone cerom problematycznym i retinoidom oraz zastrzyk wiedzy na temat profesjonalnej obsługi klienta były przedmiotem II Interdyscyplinarnej Konferencji Eksperckiej Nanili Professional. W wydarzeniu, oprócz specjalistów z gabinetów urody z całej Polski, wzięła udział także nasza redakcja. Zapraszamy do oglądania filmowej relacji!

 

Rola diagnostyki w terapii skóry problematycznej, stosowanie retinoidów i retinolu oraz jego pochodnych, a także profesjonalna obsługa klienta w gabinecie - właśnie na tych tematach skupiono się podczas II Interdyscyplinarnej Konferencji Eksperckiej Nanili Professional, która odbyła się w dniach 27-29 maja 2023 w Pałacu Mortęgi Hotel & SPA na Mazurach. Kongres zgromadził około 100 uczestników, którzy nie tylko brali udział w wykładach, ale również świetnie bawili się podczas wydarzeń wieczornych i korzystając ze SPA w Pałacu Mortęgi. 

- Jesteśmy na II Interdyscyplinarnej Konferencji Eksperckiej z marką Nanili. Programem konferencji były retinoidy, retinol, terapie łączone i oczywiście również obsługa klienta w gabinecie. Myślę, że był to owocny i dobry czas dla nas wszystkich - powiedziała Zatoce Piękna  Agata Czałbowska, CEO Nanili Professional, która podczas konferencji wygłosiła wykład poświęcony retinoidom oraz pielęgnacji w trakcie leczenia dermatologicznego.

- Odbyła się również premiera naszej nowej linii kosmetyków - Retino Therapy, która będzie służyła cerom problematycznym - dodała Agata Czałbowska, chemiczka i założycielka marki Nanili Professional.  

Oglądaj relacje wideo!

W programie wydarzenia znalazły się również prelekcje innych ekspertów. Dr Joanna Klonowska, kosmetolog, wykładowca akademicki, ratownik medyczny i manager placówek opieki zdrowotnej, opowiedziała o znaczeniu diagnostyki w terapiach cer problematycznych.

- Wstępna diagnostyka w połączeniu z produktami tej marki dają spektakularne efekty w terapiach - skomentowała w rozmowie z Zatoką Piękna. W niedzielę odbył się ponadto wykład „Retinol - zastosowanie i pochodne” wygłoszony przez Annę Amroziak-Krezymon, która zaprezentowała także nowości Nanili Professional. - Produkty z tej linii polecam każdej osobie, która ma problemy ze skórą - powiedziała nam Anna Amroziak-Krezymon, ekspertka Nanili Professional. 

W poniedziałek, trzeciego dnia konferencji, głos oddano Beacie Adamczyk, która od 25 lat edukuje i konsultuje przedsiębiorców w branży beauty. Uczestnicy wydarzenia dowiedzieli się, jak podnieść zyski w salonie poprzez profesjonalną obsługę klienta i poznali metody oraz umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów, a także nauczyli się, jak nawiązać więź z klientem, nawet zanim stanie on w drzwiach gabinetu. - Podczas tej konferencji miałam przyjemność mówić, jak bardzo ważny jest ten temat, właśnie tej efektywnej obsługi klienta - skomentowała w rozmowie z naszą redakcją Beata Adamczyk, ekspert i konsultant rynku beauty. 

Dr Joanna Klonowska, CEO Agata Czałbowska, Dmitrij Gabczenko
Dr Joanna Klonowska, CEO Agata Czałbowska, Dmitrij Gabczenko

Kongres, skierowany do profesjonalistów i gabinetów współpracujących z marką Nanili, był wyjątkowym wydarzeniem, które umożliwiło skorzystanie z wiedzy ekspertów i spędzenie trzech majowych dni w pałacu otoczonym zielenią i jeziorem. Program, atmosferę, a także wieczorne atrakcje - kolację grillową i degustację piw kraftowych w sobotę oraz kolację bankietową w niedzielę - doceniły zaproszone na konferencję specjalistki.

- Samo otoczenie sprawia, że człowiek jest chłonny wiedzy i jestem zachwycona i czekam na następny kongres - oceniła Hanna Roczeń ze Studia Urody Hanna. Wtórowała jej Angela Koniarska z salonu Ogrody Urody. - Świetne szkolenie, bardzo dużo wiedzy, którą na pewno wykorzystamy - dodała. - Duża dawka wiedzy, ciekawe nowości, piękne otoczenie - takimi opiniami podzieliły się z nami uczestniczki II Interdyscyplinarnej Konferencji Eksperckiej Nanili Professional. - Jest wszystko naprawdę na najwyższym poziomie - podsumowała Małgorzata Niegowska z Kliniki La Bell.

Materiał powstał we współpracy z Nanili Professional