W dobie coraz liczniejszych doniesień na temat leczenia otyłości takie miejsca jak nowa klinika w Kielcach są na wagę złota. W IX Wieków Gabinety Lekarskie medycyna estetyczna została bowiem połączona właśnie z leczeniem otyłości, a pacjenci mogą liczyć na pomoc lekarzy wielu specjalności.

 

Oglądaj naszą relację z wydarzenia!

 

Redakcja Zatoki Piękna latem odwiedziła wiele klinik, które albo dopiero rozpoczynały swoją historię, albo świętowały urodziny. Tym razem udaliśmy się do Kielc, by wziąć udział w otwarciu unikalnej kliniki IX Wieków Gabinety Lekarskie, gdzie przyjmują nie tylko specjaliści kosmetologii i medycyny estetycznej, ale przede wszystkim lekarze różnych specjalności, mający pomóc pacjentom z otyłością.

- Będąc młodym lekarzem marzyłam o tym, żeby stworzyć takie miejsce, w moim rodzinnym mieście, czyli w Kielcach, które objęłoby holistyczną opieką pacjenta potrzebującego pomocy – powiedziała nam endokrynolog dr n. m. Monika Szymonek, właścicielka IX Wieków Gabinety Lekarskie. - Chcieliśmy, żeby to miejsce łączyło pokolenia, żeby to miejsce kojarzyło się właśnie z opieką dla pacjentów w różnym wieku – dodał Krzysztof Szymonek, współwłaściciel IX Wieków Gabinety Lekarskie.

Podczas otwarcia, które odbyło się 16 lipca w Kielcach, uwagę zwróciła nie tylko idea tego miejsca, ale również wystrój kliniki. - Tworząc IX Wieków Gabinety Lekarskie myśleliśmy o tym, aby sztuka, która mamy nadzieję, jest tutaj wszechobecna, pozwalała pacjentowi spokojnie oczekiwać na wizytę lekarską, ale głównym jednak zamysłem tego miejsca było to, żeby była profesjonalna opieka medyczna – podkreśliła dr n. m. Monika Szymonek.

W nowo otwartej klinice króluje bliskie pacjentom holistyczne podejście do zdrowia. Osiągnięcie efektów u pacjentów wymaga wspólnego wysiłku lekarzy różnych specjalności, którzy specjalnie na potrzeby kliniki opracowali innowacyjny program terapii otyłości. - W Gabinety Lekarskie IX Wieków znajdują się lekarze różnych specjalizacji, ale pomimo, że są to lekarze, którzy mają różne zainteresowania, ich zainteresowania mają jeden punkt wspólny. Tym punktem docelowym jest leczenie otyłości – podkreśliła właścicielka kliniki.

W IX Wieków Gabinety Lekarskie przyjmują specjaliści endokrynologii, chirurgii, neurochirurgii, diabetologii, nefrologii, radiologii, ginekologii, psychologii, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz dietetyki. Pacjenci mogą skorzystać z różnych pakietów, zyskując dzięki temu kompleksową opiekę i wsparcie w walce z otyłością. Także z myślą o nich oferowane są poszczególne zabiegi estetyczne, przeprowadzane przy pomocy nowych technologii, które zapewniają szybkie efekty przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

- W IX Wieków Gabinety Lekarskie znalazło się również miejsce dla kosmetologii i medycyny estetycznej, również z myślą o pacjentach, którzy mają problem z nadwagą bądź otyłością – dodała dr n. m. Monika Szymonek. W ofercie dostępne są m.in. zabiegi, które pomagają pozbyć się rozszerzonych naczynek czy przeprowadzić nieinwazyjny lifting twarzy. Więcej podczas otwarcia opowiedziała nam o nich Michalina Zagańczyk-Bączek, lekarz medycyny estetycznej z IX Wieków Gabinety Lekarskie.

- Posiadamy m.in. urządzenie VIRTUE RF czyli radiofrekwencję mikroigłową. Posiadamy platformę laserową Alma Harmony, dzięki której możemy zwalczać rumień, przebarwienia, rozszerzone naczynia na twarzy, a także zapewniać ablacyjny bądź nieablacyjny lifting twarzy. Dostępny jest także w naszych gabinetach termolifting Zaffiro, który może być wykonywany jako pojedynczy zabieg. Natomiast możemy go też łączyć w procedurze Nlift, która zawiera w sobie mezoterapię mikroigłową Neauvia Hydro Deluxe, termolifting Zaffiro, a także wypełnienie kwasem hialuronowym preparatami Neauvia – wyliczała podczas eventu Michalina Zagańczyk-Bączek.

Partnerem wydarzenia była firma ITP S.A., która wyposażyła klinikę w liczne technologie rozwiązujące różne problemy z zakresu medycyny estetycznej. - Jako firma ITP S.A. wyposażamy najlepsze kliniki i gabinety w Polsce w topowe technologie. Jesteśmy partnerem otwarcia kliniki IX Wieków Gabinety Lekarskie, którą mieliśmy przyjemność wyposażyć w 9 technologii. Dobór tych technologii nie jest przypadkowy, znajdziecie wśród nich urządzenia na twarz, na ciało, do laseroterapii, w tym laser do epilacji AGAIN, jeden z najszybszych laserów na rynku – powiedział nam Przemysław Spólnik, Regional Sales Manager ITP S.A. 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki IX Wieków Gabinety Lekarskie

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.