Pod koniec lutego na warszawskim Wilanowie nowoczesna klinika medycyny estetycznej NKlinik uroczyście zainaugurowała swoją działalność. Gościem specjalnym eventu była Joanna Moro, znana aktorka filmowa i teatralna, a także dziennikarka i prezenterka telewizyjna Anna Wendzikowska. Zapraszamy do oglądania naszej relacji z uroczystego otwarcia NKlinik.

 

Oglądaj relację!

Już od samego wejścia można zauważyć, że NKlinik nastawiona jest na osoby ceniące sobie komfort oraz profesjonalizm. Główną misją NKlinik jest dbanie o urodę i zdrowie, a także przywracanie naturalnego piękna oraz młodości. Jak mieliśmy okazje przekonać się podczas uroczystego otwarcia, specjaliści NKlinik mają na to skuteczne i niezawodne sposoby, zarówno te wywodzące się z tradycyjnych rytuałów, jak i oparte na innowacyjnych i światowej klasy technologiach. Oto niektóre z nich:

 

Cedrowa fitobeczka

Zabieg w fitosaunie (beczce cedrowej) – to kompleksowy uzdrawiający zabieg, który rozluźnia, odstresowuje oraz poprawia stan fizyczny organizmu. Sekret tkwi w właściwościach cedru syberyjskiego oraz oczyszczającym, regenerującym i nawilżającym działaniu pary z aromatami ziół.

 

Termolifting ZAFFIRO

To nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu, które pozwala walczyć z oznakami starzenia. Po zabiegu skóra zostaje zagęszczona, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, przez procesy tworzenia się kolagenu w skórze. Efektem jest lifting skóry, redukcja zmarszczek, podniesienie policzków i modelowanie owalu twarzy.

Wybrałyśmy Zaffiro ze względu na to, że to jest termolifting bardzo bezpieczny, skuteczny, niewymagający okresu rekonwalescencji, można go łączyć z wypełniaczami, ze stymulatorami tkankowymi, co nie zawsze można robić z innymi sprzętami. - wyjaśnia Karolina Kostyuchok, doktor medycyny estetycznej.

 

Kriolipoliza Cooltech

To zabieg polegający na redukcji tkanki w miejscach z nadmiarem skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, przy działaniu niskiej temperatury (około -8°C). Dzięki chłodzeniu uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu. Efekty to wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki, a także redukcja cellulitu. Pierwszerezultaty zabiegu zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach. Co ważne kriolipoliza zapewnia utratę 25-45% grubości warstwy tłuszczu.

- Mamy również kriolipolizę Cooltech, która jest nastawiona na likwidacje, zamrażanie tkanki tłuszczowej. Po zabiegu kriolipolizy jest zalecany masaż, drenaż limfatyczny, łączymy, podchodzimy do tego holistycznie, w sposób manualny lub aparaturowy. - mówi Karolina Kostyuchok.

Cieszymy się, że jako firma ITP S.A. uczestniczymy w otwarciu Nklinik. Nklinik postawiło na jakościową ofertę zabiegową, żeby zadbać o ciało, zadbać o twarz, dlatego te oto urządzenia, czyli Zaffiro i Cooltech znalazło swoje miejsce jako te pierwsze urządzenia w ofercie. - potwierdza Marek Golec, project manager ITP S.A. 

 

A co o niecodziennym koncepcie mówią osoby zarządzające NKlinik?

- Nklinik jest to nowoczesna klinika medycyny estetycznej i SPA, stworzona z myślą o urodzie, zdrowiu Klientów, ale nie tylko o pięknie zewnętrznym, twórcy tego miejsca pomyśleli również o duszy swoich Klientów i o relaksie, który będę zapewniać w tym pięknym i wyjątkowym miejscu. Mamy tu wspaniałe zabiegi, które pozwalają się nam zrelaksować, ale także nowoczesną technologię, dzięki, której możemy właśnie zadbać o naszą urodę. - podkreśla w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Agnieszka Abramczyk, Dyrektor Finansowy NKlinik.

- Uważamy, że właśnie takie połączenie tego holistycznego podejścia wraz z zaawansowaną technologią, która też państwo tutaj znajdziecie, stworzy taką kompleksową obsługę i będzie pokazywało jak bardzo zależy nam na dbaniu o naszego klienta. Jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu, są to wysoko wykwalifikowani specjaliści medycyny estetycznej, kosmetolodzy, fizjoterapeuci i bardzo nam zależało, żeby skompletować taki zespół, który będzie mógł profesjonalnie podejść do wykonywanych zabiegów. - podsumowuje Tomasz Tonderys, Dyrektor Zarządzający NKlinik. 

 

Więcej o zabiegach na stronie NKlinik

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.