Już przeszło rok działa klinika Onde Clinic w Ostrowie Wielkopolskim, w której podczas pierwszych urodzin odbyła się premiera lasera do epilacji Primelase. Na urodzinowym evencie 7 lipca z kamerą pojawiła się także redakcja Zatoki Piękna.  

 

Oglądaj naszą relację!

Zabiegi pokazowe, konsultacje z kosmetologami, pokaz makijażu, spotkania z dietetykiem klinicznym, a do tego degustacja win – program 1. urodzin Onde Clinic w Ostrowie Wielkopolskim był bogaty. Huczne świętowanie odbyło się 7 lipca z udziałem partnera technologicznego i biznesowego – firmy ITP S.A., a także naszej redakcji. Klinika, zlokalizowana w Ostrowie Wielkopolskim może pochwalić się światowej klasy technologiami, o czym pacjenci dowiadują się już od wejścia do gabinetów, opisanych nie numerami, a nazwami urządzeń.

 

Od modelowania sylwetki do epilacji laserowej

Onde Clinic rozpoczęło działalność dokładnie 1 lipca ubiegłego roku. Miniony czas pozwolił na zbudowanie wykwalifikowanego zespołu, uczestnictwo w wielu szkoleniach i wielokrotne poszerzenie oferty. - To był rok tworzenia. W ciągu tego roku wielokrotnie szkoliliśmy się i poszerzaliśmy swoją ofertę. Tworzyliśmy miejsce przyjazne kobietom, jak i mężczyznom. Przy budowaniu tego miejsca stawiałam przede wszystkim na certyfikowane technologie i najlepszych specjalistów – powiedziała nam Renata Bluz, właścicielka Onde Clinic.

Pierwszy rok działalności kliniki w Ostrowie Wielkopolskim pozwolił zdobyć zaufanie pacjentów, którzy mogą tu liczyć nie tylko na zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem najnowszych technologii, ale i profesjonalne porady w zakresie doboru zabiegów czy pielęgnacji. - Cieszę się, że tak wiele osób nam zaufało. W naszej klinice stawiamy na bezpieczeństwo pacjenta, a każdy zabieg dobierany jest indywidualnie – podkreśliła w rozmowie z naszą redakcją Renata Bluz.

Które zabiegi cieszą się największym zainteresowaniem pacjentów Onde Clinic? - Nasi pacjenci najczęściej korzystają z zabiegów modelowania ciała, ale również zaufali nam w zakresie rozwiązywania problemów takich jak blizny, zmarszczki, przebarwienia czy rozstępy – oceniła właścicielka kliniki.

Flagowym zabiegiem w Onde Clinic jest ONDA Coolwaves, najczęściej wybierany zabieg przez klientów, z którego chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

- Jest faworytem wśród zabiegów modelujących ciało, ponieważ likwiduje komórki tłuszczowe a nie tylko je zmniejsza, jak inne zabiegi dostępne na rynku. Przy stosowaniu się do naszych zaleceń zabiegowych nasi pacjenci dzięki ONDA Coolwaves są w stanie stracić nawet 3, 4 centymetry w obwodach po jednym zabiegu. W połączeniu z innymi naszymi zabiegami, takimi jak Schwarzy, Storz Medical czy Alma Beauty SpaDeep, jesteśmy w stanie wyszczuplić i wymodelować ciało naszego klienta, a nawet wyrzeźbić mięśnie – powiedziała nam kosmetolog Agata Tylczyńska.

 

Premiera epilacji Primelase w Onde Clinic

Chociaż 7 lipca w Onde Clinic był dniem podsumowań, właścicielka snuje dalsze plany. - Nie stoimy w miejscu i już dzisiaj prezentujemy nowość w ofercie, jaką jest epilacja laserowa Primelase Excellence – zapowiedziała premierę nowego urządzenia. Cały zespół zgodnie uznał, że pierwsze urodziny to idealny moment na przedstawienie nowości.

Czym wyróżnia się laser Primelase Excellence i dlaczego wybór padł właśnie na to urządzenie?

Primelase Excellence
Primelase Excellence

- To wyjątkowej mocy laser diodowy, który jest niezwykle skuteczny w usuwaniu owłosienia. Technologia wykorzystana w urządzeniu pozwala na usuwanie owłosienia bez względu na fototyp skóry czy rodzaj oraz kolor włosków. Laser działa na mieszki włosowe, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. – tłumaczyła nam Weronika Torzewska, kosmetolog z Onde Clinic.

Premiera nowości okazała się też zapowiedzią, a raczej obietnicą bezbolesnej i komfortowej epilacji.

- Urządzenie posiada funkcję chłodzenia kontaktowego, dzięki czemu zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Epilacja laserem Primelase Excellence trwa bardzo szybko, np. epilacja jednej pachy trwa około 20 sekund. Przy wyborze tego konkretnego lasera kierowałyśmy się właśnie komfortem naszych pacjentów. Chcemy obalić mity o bolesnej epilacji, u nas będzie ona szybka i przyjemna – zapowiedziała Weronika Torzewska.

Primelase Excellence może okazać się idealnym dopełnieniem menu zabiegowego gabinetu modelowania sylwetki, choć my już teraz zastanawiamy się, czym klinika zaskoczy swoich pacjentów w kolejne urodziny. 

Zapraszamy na zabiegi do ONDE Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.