Najpopularniejszą metodą epilacji, czyli trwałego usuwania owłosienia, jest laseroterapia. W gabinetach i klinikach medycyny estetycznej mamy do wyboru całe spektrum urządzeń laserowych. Jednak w celu usuwania owłosienia zaleca się przede wszystkim te diodowe, których fale są dość dobrze absorbowane przez znajdującą się w cebulkach włosowych melaninę. Dzięki temu bolesna i czasochłonna depilacja to już przeszłość, a zabieg usuwa nawet bardzo jasne włosy. Jak wygląda epilacja laserem diodowym Primelase? Dowiesz się po obejrzeniu filmu z zabiegu.

 

Oglądaj film z zabiegu!

 

O zabiegu depilacji laserowej Primelase opowiada Anna Laskowska, kosmetolog Gold SPA by Hotel Beskid.

- Podczas zabiegu trwałej epilacji laserem Primelase usuwamy owłosienie z twarzy jak np. wąsik oraz z całego ciała: pachy, bikini, całe nogi. Dzięki skutecznej technologii ultraszybkiego impulsu zabieg jest bezpieczny, skuteczny oraz szybki. Możemy go wykonywać dla każdego fototypu skóry.

- Dodatkowo głowica posiada system chłodzący, co powoduje, że zabieg jest komfortowy w trakcie wykonywania oraz bezbolesny. Zabieg epilacji wykonujemy w seriach, w odstępach od 4 do 6 tygodni.

 

O laserze Primelase

Primelase Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy - aż do 4800 W. Jest przede wszystkim laserem do usuwania owłosienia – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Urządzenie posiada funkcję chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze (+ 5ºC) i może pracować w dwóch trybach: statycznym (1-3 Hz) i dynamicznym (5-10 Hz).

 

Więcej o zabiegu w Gold SPA by Hotel Beskid www.goldspa.pl