Lublin zyskał na swojej mapie nową klinikę urody i modelowania sylwetki - Sławin Clinic. Na oficjalnym otwarciu pojawili się zarówno przyjaciele i klienci kliniki, jak również wiele osób ze świata mody i biznesu, znani w branży specjaliści, influencerzy oraz przedstawiciele firmy ITP S.A., czołowego dostawcy opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce. Konsultacje ze specjalistami Sławin Clinic, pokazy zabiegów, a do tego pyszne przekąski i słodkości - pieczołowicie przygotowane punkty programu sprawiły, że wieczór był pełen wrażeń. Zapraszamy do oglądania naszej relacji!

 

Oglądaj relację!

Ciepłe i jednocześnie nowoczesne wnętrza w Sławin Clinic zapowiadają w pełni profesjonalną opiekę nad pacjentem, którego bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie z efektów zabiegów będą tu najważniejsze. Joanna Kwass i Magdalena Dywańska - właścicielki tego wyjątkowego miejsca postawiły na bardzo dobrze wyszkolony personel oraz innowacyjne, certyfikowane technologie dostarczane przez firmę ITP S.A., aby oferować zabiegi najwyższej jakości.

- W samym sercu Sławina stworzyłyśmy relaksującą, wolną od problemów dnia codziennego przestrzeń, w której możecie cieszyć się kompletem zabiegów. Każdy gabinet, każdy detal w nim był przez nas starannie dopracowany, tak abyście poczuli się w nim komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie. - mówi Joanna Kwass.

- Postawiłyśmy na to, aby nasz personel był bardzo dobrze wyszkolony, aby oferować zabiegi najwyższej jakości. - dodaje Magdalena Dywańska.

Zespół specjalistów Sławin Clinic tworzą kosmetolodzy, którzy zadbają o cerę, fizjoterapeuci, którzy zadbają o ciało, dietetyk, który pomoże zadbać o zdrowe nawyki, lekarze medycyny estetycznej, którzy podkreślą naturalne piękno. 

Jak powiedział naszej redakcji dr Paweł Bogacz, jeden z lekarzy Sławin Clinic - Medycyna estetyczna i kosmetologia w Sławin Clinic to przede wszystkim całościowe, holistyczne podejście do pacjenta. Każda wizyta zaczyna się od szczegółowego wywiadu od omówienia problemu i sposobu jego leczenia.

W klinice czekają na pacjentów produkty i technologie najnowszej generacji. - Wybierając technologie do Sławin Clinic bardzo ważne było dla nas to, aby były certyfikowane, wysokiej jakości i przede wszystkim bezpieczne. - podkreśla Magdalena Dywańska.

- Oferujemy wiele zabiegów wyszczuplających i modelujących z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii Hi-Tech. Wśród tych zabiegów wyróżniamy zabiegi dla osób, które preferują zimno, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem urządzenia Cooltech, dla osób, które preferują ciepło, zabiegi z wykorzystaniem technologii Alma SPA Deep. Dodatkowo w naszej ofercie nie mogło zabraknąć królowej zabiegów czyli Endermologie LPG Alliance, która wyszczupla i działa antycellulitowo. Oprócz tego w naszej klinice możemy skorzystać z epilacji laserowej z wykorzystaniem lasera diodowego Prime Lase. Oferujemy również zabiegi na twarz z wykorzystaniem technologii Geneo. - wylicza Paulina Smołecka, kosmetolog Sławin Clinic.

W trakcie wydarzenia Panie, jak i Panowie mogli skonsultować się i skorzystać z zabiegów wykonanych przez wykwalifikowaną kadrę, na wysokiej klasy urządzeniach medycyny estetycznej, m.in. Endermologie LPG Alliance, Alma SPA Deep, GENEO by Pollogen.

Gratulujemy otwarcia kliniki i zapraszamy naszych Czytelników do odwiedzania Sławin Clinic w Lublinie!

 

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A. 

Poznaj ofertę zabiegową na: Sławin-Clinic.pl