Święta to wyjątkowy czas obdarowywania osób bliskich, pracowników oraz partnerów biznesowych prezentami. Często my sami, jak również całe działy marketingu stajemy przed dylematem “Co kupić, aby niespodzianka była trafiona, ale co ważne niezapomniana”. W tym galimatiasie myśli wychodzimy z ciekawą alternatywą, która trafia do szerokiej grupy odbiorców, gdyż nasza propozycja skierowana jest również do płci pięknej.  

Jeżeli chodzi o prezenty dla naszych najbliższych to mamy ułatwione zadanie, gdyż przeważnie wiemy, co sprawi największą radość i prezent jest starannie dobrany. Ale czy wiecie, że w sferze biznesowej aż 76 % osób ankietowanych z kadry managerskiej otrzymało co najmniej jeden prezent biznesowy w ciągu ostatnich 6 miesięcy, jednak jedynie 17 % uznało ten prezent za coś użytecznego! To jest bardzo ważna informacja dla osoby odpowiedzialnej za przygotowanie takich podarunków w firmie. 


Tailors Club wychodzi z inicjatywą stworzenia prezentu wyjątkowego, oryginalnego a zarazem luksusowego jakim jest voucher do wykorzystania w salonie znajdującym się w Gdańsku oraz w nowej lokalizacji, która będzie miała swoje miejsce w Hotelu Europejskim w Warszawie i będzie dostępna od grudnia 2021 roku. 
To radość i satysfakcja dla obu stron. Ten unikatowy prezent wyróżnia się na tle pozostałych prezentów i pozostaje w pamięci obdarowanej osoby na długo. 

 


Proponujemy szeroką gamę produktów wykonywanych z najwyższej klasy materiałów włoskich. W realizacji stworzenia prezentu idealnego, naszym klientom pomaga grupa stylistów, którzy z największą chęcią podzielą się swoją wiedzą na temat mody, najnowszych trendów i pomogą w znalezieniu najbardziej dopasowanego produktu. Podczas spotkania w naszych salonach przedstawiamy Ci szeroką paletę możliwości względem konfiguracji idealnej koszuli, bluzki, marynarki, płaszcza oraz reszty naszego asortymentu.
W tym roku wychodzimy z nową inicjatywą jaką jest personalizowana galanteria. W nowej kolekcji znajdą państwo między innymi: torbę weekendową, kosmetyczkę, torbę na laptopa i etui zegarkowe. Proponujemy również możliwość stworzenia grafiki metodą tatuażową na obuwiu sportowym.

Jak wygląda cały proces realizacji prezentu?

  • Spotkanie ze stylistą w butiku w Warszawie i Gdańsku lub ze stylistą mobilnym w jednym z dużych miast w Polsce
  • konfiguracja wybranego prezentu: ściąganie miary, dobór koloru, kroju, kołnierza, mankietów, tkaniny, monogramu
  • czas oczekiwania na realizację wynosi 4 tygodnie
  • wysyłka kurierem gotowego produktu na podany adres Klienta

Zatem jeżeli chcesz wręczyć komuś niezapomniany prezent to Tailors Club pomoże w jego stworzeniu i realizacji. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy możliwość dojazdu naszego stylisty na terytorium całego kraju, dzięki czemu realizacja upragnionego podarunku będzie jeszcze łatwiejsza.

 

Wszelkie informacje na temat prezentów znajda Państwo na TailorsClub