W tym roku wiosnę przywitaliśmy w salonie Bezpieczna Kosmetyka w Warszawie. Podczas Dnia Otwartego mieliśmy okazje poznać kilka nowości, w tym zabieg HIFU Renova firmy Biotec Italia. Wydarzeniu towarzyszyły konsultacje z kosmetologami i trenerem personalnym. Gościem specjalnym była Paulina Holtz, aktorka, joginka, która od wielu lat dba o swój wygląd właśnie w Bezpiecznej Kosmetyce.

 

Oglądaj relację!

 

Wiosną wszystko budzi się do życia, także klientki salonów kosmetycznych, które postanawiają zadbać o swój wygląd. Taką możliwość daje m.in. Bezpieczna Kosmetyka. Podczas Dnia Otwartego udało nam się porozmawiać z jej właścicielką, Agnieszką Mienik, która opowiedziała o nowości – urządzeniu Renova firmy Biotec Italia wykorzystującym technologię HIFU.

Mamy genialne urządzenie, które wjechało do nas jakiś czas temu. To jest urządzenie najnowszej technologii na rynku medycyny estetycznej. Zaczyna być to bardzo popularny zabieg, ze względu na to, że cena nie jest już taka powalająca. Chodzi o technologię HIFU. Kupiłam maszynę RENOVA z mojej ukochanej firmy Biotec – powiedziała Agnieszka Mienik.

Jak stwierdziła w rozmowie, w gabinecie Bezpieczna Kosmetyka, dba nie tylko o skuteczność zabiegów, ale i bezpieczeństwo oraz kompleksowe działanie.

Więcej o zabiegach w Bezpiecznej Kosmetyce ->>

Dowiedz się więcej o urządzeniu Renova firmy Biotec Italia ->>