Wydawało się, że moda na lifting pośladków będzie chwilowa. Nic bardziej mylnego. Według specjalistów jednej z topowych angielskich kliniki zainteresowanie zabiegiem nie słabnie, a wręcz rośnie, co w dużej mierze jest efektem programu Love Island kanału ITV2.

 

Już kilka lat temu o liftingu czy powiększaniu pośladków pisały praktycznie wszystkie serwisy dla kobiet. Wówczas kobiety dążyły jednak do ideałów lansowanych przez Kim Kardashian, Nicki Minaj oraz Jennifer Lopez. Dzisiaj sprawa ma się nieco inaczej. Wzorem do naśladowania stały się dla nich celebrytki, które w programie Love Island prezentowały się głównie w bikini. Nie mniej ważna, według lekarzy, okazała się chęć publikowania zdjęć w strojach kąpielowych na Instagramie. Jeśli połączyć to z zaawansowanymi metodami, które pozwalają wymodelować pośladki bez skalpela, rezultat wydaje się oczywisty.

Polecamy też: Modelowanie sylwetki poprzez zabiegi estetyczne

Według kliniki Perfect Skin Solutions z Portsmouth liczba zapytań o nieinwazyjny lifting pośladków przeprowadzany za pomocą technologii Lipofirm Pro wzrosła w ostatnich miesiącach trzykrotnie. Dr Dev Patel, dyrektor Perfect Skin Solutions, zauważa, że Love Island Lift jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych nieinwazyjnych zabiegów na ciało. W ciągu 30 minut lekarze są bowiem w stanie wygładzić skórę i podnieść pośladki. Dawniej konieczne byłoby użycie skalpela, dziś podobny efekt można osiągnąć dzięki nowej technologii Lipofirm Pro. Co warto o niej wiedzieć?

Zabieg, nazwą nawiązujący zresztą do wcześniej wspomnianego programu telewizyjnego, pozwala osiągnąć zamierzony efekt w zaledwie 30 minut. Lipofirm Pro wykorzystuje dwie opatentowane technologie (stymulującą mięśnie i dającą efekt liftingu TriLipo oraz technologię fal radiowych RF TriPollar, która ogrzewa skórę), które dają efekt wygładzenia skóry i podniesienia pośladków. Najkrócej mówiąc, procedura redukuje tkankę tłuszczową i nagrzewa skórę, prowadząc tym samym do zetknięcia się włókien kolagenu. Wykorzystane ciepło powoduje także wzmożoną produkcje fibroblastów sprzyjających powstawaniu nowych włókien kolagenowych.


Obawiasz się wyjścia na basen? Love Island Lift daje błyskawiczny efekt, którzy przydaje się nie tylko w sezonie bikini. Zabieg przeprowadzany jest po wnikliwej konsultacji lekarskiej, w trakcie której wykonywane są zdjęcia oraz pomiary. Lekarz sięga po odpowiedni do skóry aplikator i wykonuje ruchy okrężne. Niechirurgiczny lifting pośladków jest bezbolesny i szybki, co jednak nie znaczy, że można go określać mianem przyjemnego. Zabieg wprawdzie nie boli, ale jak twierdzą kobiety, które już się mu poddały, z pewnością nie można go porównać do masażu relaksacyjnego.

Wykorzystując nowoczesne rozwiązanie Lipofirm Pro, można leczyć więcej niż jeden obszar, a sam zabieg, dla osiągnięcia lepszych efektów, można powtarzać co tydzień. Niestety, urządzenia Lipofirm Pro jeszcze nie wprowadzono do Polski, ale miejmy nadzieję, że – podobnie jak i inne technologie izraelskiej firmy Pollogen – niebawem zawita ono także w klinikach nad Wisłą.