Popularność i dostępność zabiegów estetycznych sprawia, że pojawia się coraz więcej produktów nielegalnego pochodzenia, podrabianych i z niepewnym składem. Jest to zagrożenie przede wszystkim dla pacjentów, którzy narażeni są na różnego typu powikłania pozabiegowe. Jak temu zapobiec? I jak wybierać legalne produkty? Zapraszam Was do rozmowy z Iwoną Krupą-Żak oraz z Michałem Krupą, właścicielami firmy SkinSolution, wyłącznego dystrybutora marki Jalupro na Polskę.

 

Oglądaj wywiad!

 

Estera Gabczenko: Czy to prawda, że produkty Jalupro są podrabiane?

Iwona Krupa-Żak: Nasza firma od 4 lat dostarcza wyroby medyczne na polski rynek. Kochamy wszystkie swoje marki, ale najbardziej kochamy linię Jalupro szwajcarskiej firmy Professional Derma. Niestety otrzymujemy coraz więcej informacji, że produkty Jalupro są podrabiane i nielegalny obrót tymi wyrobami rośnie. Dlatego dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo. Tak aby ograniczyć ten ruch i wdrożyć działania edukacyjne, które pozwolą zminimalizować ten obrót. Jednym z ostatnich kroków jest wprowadzenie nowych opakowań.

Panie Michale, czy te nowe opakowania wprowadzone zostały tylko na polski rynek?

Michał Krupa: Tak, zgadza się. Premiera nowych opakowań ma miejsce wyłącznie na polskim rynku. Wprowadziliśmy je wraz z producentem i znacząco różnią się od poprzednich opakowań. Nowa szata graficzna jest elegancka i nowoczesna. A co najważniejsze, to zawartość pozostaje niezmienna. Znajdziecie tam wszystko to, co znacie i lubicie.

Pani Iwono, ale wiem, że to nie wszystko. Wasza firma prowadzi również inne, liczne działania, mające na celu promowanie stosowania legalnych produktów właśnie marki Jalupro.

Iwona Krupa-Żak: To prawda. To nie tylko nowe opakowania, ale to również cykl szkoleń wyłącznie dla lekarzy, organizowany przez naszą dyrektor medyczną Agnieszkę Zbrzeżny.

Michał Krupa: Poza akcją edukacyjną ogólnopolskich szkoleń dla lekarzy, rozpoczęliśmy również projekt autoryzowanych gabinetów Jalupro, stworzony specjalnie z myślą o pacjentach. Lekarz, który zostaje przez nas przeszkolony otrzymuje certyfikat oraz statuetkę z unikalnym numerem autoryzacyjnym. Pacjent z kolei za pośrednictwem naszej strony internetowej może sprawdzić, gdzie w jego okolicy wykonywane są skuteczne i bezpieczne zabiegi Jalupro.

Brzmi wspaniale. Pani Iwono, gdyby zechciała Pani nam powiedzieć jaki jest cel tych wszystkich działań?

Iwona Krupa-Żak: Wszystkie te działania, mają jeden najważniejszych cel: dostarczyć lekarzom oryginalne legalne produkty, tak aby ten zabieg był skuteczny i bezpieczny dla pacjenta.

 

Dowiedz się więcej o akcji #LegalneJalupro na stronie skinsolution.pl