O najnowszych technologiach laserowych oraz technologii HIFU porozmawialiśmy z Pawłem Szydłowskim, ekspertem z ITP S.A podczas otwarcia Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej. Na jakie urządzenia postawiła dr Krystyna Lubelska w nowej klinice? 

 

- Są takie technologie, które pozwalają pacjentowi wrócić do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po zabiegu - podkreśla ekspert.

 

Koniecznie oglądaj nasz wywiad:

 

Polecamy też REPORTAŻ WIDEO z otwarcia drugiej kliniki SKIN LASER LUBELSCY w Bielsku-Białej ->>

 

- Są takie technologie, które pozwalają pacjentowi wrócić do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po zabiegu - podkreśla Paweł Szydłowski, manager ds. technologii laserowy ITP S.A.

Na szczególna uwagę zasługuje technologia HIFU, czyli sfokusowanej fali ultradźwiękowej. - Taką perełką jest urządzenie SonoQuuen, określane jako królowa liftingu - mówi ekspert.

W klinice Sin Laser Lubelscy, w której rozmawiamy, znalazł się również pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu - Soprano ICE Platinum. Pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. 

Dowiedz się więcej o klinikach Skin Laser Lubelscy ->>