„Gdyby nie dobra wola i wsparcie moich współpracowników, na pewno nie osiągnęłabym tego wszystkiego” – przywitała gości dr Krystyna Lubelska. W sobotę 24 lutego na mapie Bielsko-Białej pojawiła się nowa Klinika Medycyny Estetycznej SKIN LASER LUBELSCY.

 

   

Polecamy też naszą rozmowę z dr Krystyna Lubelską - OGLĄDAJ WIDEO WYWIAD ->>

Nowoczesne wnętrza zapowiadają w pełni profesjonalną opiekę nad pacjentem, którego bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie z efektów zabiegów będą tu najważniejsze. Na otwarciu kliniki pojawili się zarówno przyjaciele rodziny Lubelskich, jak również znani w branży specjaliści oraz przedstawiciele firmy ITP S.A., czołowego dostawcy opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce. Czas otwarcia nowej przestrzeni umiliła gościom muzyka duetu Marcin & Bartłomiej Oleś oraz pokaz mody marki Furelle.

Skin Laser Lubelscy to druga już klinika otwarta przez dr Krystynę Lubelską, która jednocześnie jest zwieńczeniem 25-lecia istnienia firmy. - Stoi przede mną wielkie wyzwanie – przyznaje w rozmowie z Zatoką Piękna dr Lubelska.

W klinice czekają na pacjentów lasery najnowszej generacji. Wśród nich jest laser SonoQueen, który przywróci twarzy jędrność. Precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej bezboleśnie dociera do trzech warstw skóry, regenerując zwiotczałe włókna kolagenowe i obkurczając tkanki. - To mój ulubiony zabieg. Istotne jest to, że pacjentka po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji, a całkowity efekt jest widoczny już po około trzech miesiącach – zaznacza właścicielka kliniki.

- Medycyna estetyczna polega na regeneracji skóry i na przywracaniu jej stanu pierwotnego. Bezpiecznie i możliwie bezboleśnie. Chcemy sprostać wymaganiom naszych pacjentów i sprawdzić, by wychodzili z naszej kliniki zadowoleni – dodaje dr Lubelska.

 

Gratulujemy otwarcia nowej placówki i zapraszamy naszych Czytelników do odwiedzania Skin Laser Lubelscy!

Dowiedz się więcej o klinikach Skin Laser Lubelscy - >>