Czy to w ogóle możliwe, aby wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dał naturalny efekt odmłodzenia i to po wykonaniu zaledwie jednego zabiegu? Owszem, czego dowodzą preparaty Aliaxin, o jakich więcej opowiedziała nam lekarka z odwiedzonej przez nas kliniki Sky Clinic we Wrocławiu.

 

Oglądaj materiał wideo:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Preparaty Aliaxin swoją premierę w Polsce miały dopiero latem ubiegłego roku. Obecnie zabiegi z ich wykorzystaniem przeprowadzane są w klinikach medycyny estetycznej na terenie całego kraju, w tym w Sky Clinic we Wrocławiu, gdzie niedawno gościliśmy z kamerą. Klinika, która z sukcesem w jednym miejscu łączy kosmetologię, medycynę estetyczną i transplantację włosów, w swojej ofercie bazuje na sprawdzonych technologiach i preparatach, w tym na produktach Aliaxin od IBSA Derma.

- Dla pacjentów, którzy wymagają odbudowy konturu, jak i poprawy nawilżenia i wygładzenia drobnych zmarszczek, możemy zastosować kombinacje różnych preparatów IBSA Derma celem działania trójwymiarowego na skórę twarzy. Do wykonania tych zabiegów używamy produktów Aliaxin, które są produktami zawierającymi usieciowany kwas hialuronowy o różnej gęstości – mówi redakcji Zatoka Piękna dr Katarzyna Kołaczyk, specjalista chirurg i lekarz medycyny estetycznej ze Sky Clinic.

Aliaxin to wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, służące do wypełniania zmarszczek i poprawy konturu twarzy. Efekty ich stosowania są długotrwałe i naturalne, a jakby tego było mało, iniekcje nie wpływają na naturalną ekspresję twarzy. - Aliaxin zawiera kompleks Hydro Action, który pozwala nam uzyskać na twarzy pacjenta efekt wypełnienia, podczas gdy preparat podczas ruchów mimicznych twarzy pacjenta współpracuje razem z tkanką, nie odznaczając się – tłumaczy lekarka.

Co ważne, cała gama wypełniaczy Aliaxin (liczne kombinacje kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej) pozwala spersonalizować zabiegi. Iniekcje z ich wykorzystaniem służą przywróceniu objętości skóry, wypełnianiu zmarszczek i nierówności skóry oraz korekcji konturu twarzy. Konkretny produkt – o unikalnych właściwościach reologicznych – dobierany jest w zależności od wskazań i obszaru twarzy.

Preparaty Aliaxin mają potwierdzoną skuteczność i bezpieczeństwo, a na świecie stosuje się je od wielu lat. Stąd wiadomo, że rezultaty utrzymują się naprawdę długo. - Produkty Aliaxin mają dobrą integrację z tkanką, dając efekt naturalnego odmłodzenia twarzy pacjenta. Celem uzyskania efektu satysfakcjonującego dla pacjenta wystarczy wykonanie jednego zabiegu, aby podtrzymać ten efekt dobrze jest ten zabieg powtarzać mniej więcej raz na rok – dodaje ekspertka.

Zapraszamy na zabiegi do SKY Clinic

Materiał powstał we współpracy z IBSA Poland