Zabiegi bazujące na certyfikowanych preparatach, kompleksowe plany zabiegowe, połączenie kosmetologii, medycyny estetycznej i transplantacji włosów – tym wyróżnia się klinika Sky Clinic we Wrocławiu, którą z kamerą odwiedziła niedawno redakcja Zatoki Piękna. 

 

Oglądaj materiał wideo:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Eleganckie wnętrza kliniki Sky Clinic we Wrocławiu szybko okazują się idealnym odzwierciedleniem jej oferty. Placówka jako jedna z niewielu może poszczycić się bowiem wyróżnieniem Artas Clinical Excellence, przyznawanym najlepszym klinikom na świecie. Tytuł zawdzięcza wprowadzeniu do oferty przeszczepu włosów robotem Artas. To jednak zaledwie wstęp do pełnej gamy zabiegowej placówki. Sky Clinic transplantację włosów łączy w jednym miejscu z kosmetologią oraz medycyną estetyczną.

- Sky Clinic to miejsce, które powstało z myślą o osobach, które chciałyby poprawić swoją urodę. Znajdujemy się we Wrocławiu przy ul. Ołtaszyńskiej 71a, w miejscu w którym łączymy zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz transplantacji włosów. W Sky Clinic dysponujemy najnowszą technologią oraz szerokim wachlarzem usług, mającym na celu uzyskanie jak najlepszych efektów zabiegowych - mówi nam Agnieszka Adamska, manager kliniki.

Wrocławska klinika swój sukces zbudowała, dbając o każdy szczegół. Pacjenci mogą liczyć tu na pomoc profesjonalistów, dysponujących najlepszymi technologiami oraz sprawdzonymi preparatami stosowanymi w zabiegach na ciało i twarz, oczywiście przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

Kompleksowe plany zabiegowe w Sky Clinic.

Redukcja przebarwień, trądziku, nadpotliwości, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcja podwójnego podbródka, modelowanie twarzy, laserowe leczenie nietrzymania moczu – rozbudowana oferta Sky Clinic to efekt połączenia nowych technologii i ogromnej wiedzy zatrudnionych tu specjalistów. Jak podkreśla Agnieszka Adamska, w gabinetach pracują lekarze oraz kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem.

- To oni tworzą kompleksowe plany zabiegowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Skupiamy się na efektach, w związku z tym stawiamy na terapie łączone, które rewitalizują, modelują, napinają i poprawiają jędrność skóry. W naszej codziennej pracy stawiamy nie tylko na technologie, ale także na certyfikowane produkty. Dlatego do współpracy wybieramy tylko profesjonalnych partnerów i najlepsze rozwiązania – podkreśla w rozmowie z Zatoką Piękna manager kliniki.

Sky Clinic współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami, m.in. z IBSA Derma, dzięki czemu do portfolio wprowadzono zaawansowane zabiegi z wykorzystaniem takich preparatów, jak Profhilo Body z ultraczystym kwasem hialuronowym do wiotkiej skóry ramion, brzucha czy okolicy nadkolanowej. W zabiegach na twarz stosowane są z kolei produkty Viscoderm Hydrobooster do wygładzania drobnych zmarszczek mimicznych czy Aliaxin z usieciowanym kwasem hialuronowym o różnej gęstości do odbudowy konturu, wygładzania zmarszczek i poprawy nawilżenia skóry.

Preparaty, na jakich zbudowano menu zabiegowe, znajdują zastosowanie w licznych terapiach łączonych. Plany zabiegowe, na jakie mogą liczyć pacjenci Sky Clinic we Wrocławiu, obejmują bowiem zarówno iniekcje wykonywane przez lekarzy, jak i zabiegi hi-tech przeprowadzane przez kosmetologów.

Zapraszamy na zabiegi do SKY Clinic

Materiał powstał we współpracy z IBSA Poland