Do redakcji Zatoki Piękna często przychodzą pytania dotyczące popularnych zabiegów na twarz i ciało. Razem z Kliniką Endermology Center w Suwałkach, która wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie, odpowiadamy tym razem na pytanie: Jak działa modelowanie twarzy i ciała Maximus? 

 

Oglądaj zabieg:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Maximus Pollogen to urządzenie do skutecznego modelowania sylwetki oraz liftingu skóry twarzy. Łączy w sobie dwie opatentowane technologie: trójpolarną falę radiową oraz dynamiczną aktywację mięśni. W ten sposób jesteśmy w stanie działać nie tylko na skórę, ale również na tkankę tłuszczową oraz mięśnie.

Efektem jednoczesnego zastosowania dwóch technologii jest utrata centymetrów w obwodzie oraz wymodelowanie ciała.

Urządzenie Maximus wyposażone jest w głowice w 3 rozmiarach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić efektywne zabiegi zarówno w obszarze ciała, jak i na twarzy. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Endermology Center

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.