Do redakcji Zatoki Piękna często przychodzą pytania dotyczące popularnych zabiegów na twarz i ciało. Razem z Kliniką Endermology Center w Suwałkach, która wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie, odpowiadamy tym razem na pytanie: Jak działa kriolipoliza Cooltech? 

 

Oglądaj zabieg:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Cooltech to rozwiązanie dla osób, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, a nie chcą korzystać z zabiegów inwazyjnych, np. liposukcji.

Urządzenie wykorzystuje technologię kriolipolizy, czyli kontrolowanego schładzania obszaru zabiegowego, w wyniku, którego dochodzi do niszczenia komórek tłuszczowych.

W bezpiecznym procesie schładzania dochodzi do apoptozy - likwidacji komórek tłuszczowych i znacznego zmniejszenia ich ilości, dzięki czemu uzyskujemy efekt wymodelowania i wyszczuplenia danych partii ciała.

Kriolipoliza Cooltech jest zabiegiem nieinwazyjnym, stosowanym na takie obszary jak: brzuch, boczki, bryczesy czy wewnętrzne części ud.

 

Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Endermology Center

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.