Jeszcze dekadę temu, walcząc z uporczywa tkanką tłuszczową czy cellulitem, trzeba było liczyć się ze znikomymi efektami. Obecnie dzięki nowym technologiom jest to cel jak najbardziej do osiągnięcia. Na znaczną redukcję cellulitu i redukcję tkanki tłuszczowej pozwala choćby technologia ONDA, której przyjrzeliśmy się bliżej podczas wizyty w Laperfe Clinic. 

 

Oglądaj zabieg!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. produktów, preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Klinika Laperfe w Lublinie to kolejna placówka na mapie Polski, którą odwiedziliśmy, by sprawdzić, jakie technologie pozwalają rozprawić się z najczęstszymi niedoskonałościami estetycznymi. Przy wizycie w oczy rzuciła się jednak nie tylko bogata oferta terapii, w tym terapii indywidualnych, ale i organizacja kliniki. Dużą rolę odgrywa tu współpraca kosmetologów z lekarzami medycyny estetycznej, a przestronnym gabinetom towarzyszy kącik zabaw dla dzieci. Dzięki temu klinikę mogą odwiedzać także rodzice. Rodzice, nie tylko mamy, ponieważ Laperfe to jedyna klinika w Lublinie, w której stworzono strefę wyłącznie dla mężczyzn.

Indywidualny plan zabiegowy, na jaki może liczyć każdy klient Laperfe, to efekt podejścia specjalistów do leczenia problemów estetycznej. Na pierwszym miejscu stawiane są tu bezpieczeństwo i komfort, czemu ma służyć m.in. wykorzystywanie wyłącznie certyfikowanych preparatów i technologii zabiegowych. Co ważne, w Laperfe można zadbać zarówno o twarz, jak i o ciało, np. za pomocą rewolucyjnego zabiegu ONDA.

 

Na czym polega zabieg ONDA?

ONDA to innowacyjna technologia marki Deka, która bazuje na mikrofalach Coolwaves selektywnie docierających do tkanki tłuszczowej. - ONDA to rewolucyjne rozwiązanie w walce z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem oraz wiotką skórą. Skuteczność zabiegu gwarantuje nieinwazyjna technologia Coolwaves, dzięki której możemy bezpośrednio dotrzeć do komórki tłuszczowej, powodując jej rozpad – tłumaczy Maria Kucharzewska, kosmetolog z Laperfe Clinic. Mikrofale Coolwaves prowadzą do całkowitej redukcji komórek tłuszczowych, a nie, jak w przypadku innych technologii, jedynie do ich zmniejszenia.

System ONDA wyposażony jest w dwie głowice, które pracują na różnych głębokościach tkanek, co umożliwia osiągnięcie kompleksowych efektów. Jedna z głowic nagrzewa zewnętrzne tkanki skóry, prowadząc do jej ujędrnienia oraz do redukcji powierzchniowego cellulitu. Druga głowica emituje wspomniane fale Coolwaves, które powodują lipolizę, czyli zniszczenie komórek tłuszczowych. Głowica ta poprzez swoje działanie pozwala usunąć uporczywą tkankę tłuszczową oraz zredukować cellulit.

ONDA jest zabiegiem nieinwazyjnym - fale Coolwaves działają selektywnie, a więc nie naruszają tkanek otaczających komórki tłuszczowe. Dodatkowo głowice wyposażone są w system chłodzenia, co czyni zabieg także komfortowym dla pacjenta. Wśród efektów zabiegowych oprócz ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu oraz uporczywej tkanki tłuszczowej można wymienić także redukcję podwójnego podbródka i wygładzenie skóry. - Napięcie skóry zauważalne jest bezpośrednio po zabiegu, natomiast efekty końcowe kształtują się nawet do kilku tygodni po wizycie. Rekomendujemy wykonać 4 zabiegi w serii – dodaje Maria Kucharzewska.

 

Zapraszamy na zabiegi do Laperfe Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.