Jedna platforma zabiegowa pozwala często zlikwidować większość problemów estetycznych. Umożliwiają to poszczególne głowice, jak iPixel w przypadku platformy Harmony XL PRO Special Edition. O zabiegu laserowym więcej opowiedziały nam specjalistki z odwiedzonej przez nas kliniki Laperfe w Lublinie.

Laperfe Clinic to innowacyjna placówka na mapie Lublina, którą wraz z kamerą odwiedziła niedawno redakcja Zatoki Piękna. Klinika stawia na ścisłą współpracę lekarzy medycyny estetycznej z kosmetologami, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami gwarantuje doskonałe efekty zabiegowe. Równie ważne jest podejście do pacjenta, który w Laperfe ma czuć się nie tyle komfortowo, co wręcz wyjątkowo. Przestronne gabinety, a dodatkowo strefa męska oraz kącik zabaw dla dzieci sprawiają, że to miejsce dla każdego.

 

Oglądaj zabieg!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. produktów, preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

 

Klinika, poprzez indywidualnie dobrane terapie, udowadnia, że dzięki nowym technologiom można zarówno pozbyć się niedoskonałości, jak i spowolnić proces starzenia się. Specjalistom z Laperfe pomaga w tym m.in. innowacyjna platforma laserowa Harmony XL Pro Special Edition firmy Alma. - Laser Harmony XL PRO Special Edition jest to urządzenie, które może być wykorzystywane do likwidowania większości problemów estetycznych i dermatologicznych. Platforma wykorzystuje wiele zaawansowanych technologii i różne typy głowic – mówi nam dr n. med. Kinga Caban, lekarz medycyny estetycznej.

Jedną z głowic, jakimi dysponuje lubelska klinika Laperfe, jest iPixel przeznaczona m.in. do zabiegów odmładzających. iPixel, jako głowica pozwalająca przeprowadzić resurfacing skóry, podczas zabiegu uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej bez naruszania sąsiadujących tkanek. W ten sposób stymuluje proces gojenia, a konkretniej - procesy regeneracyjne. W efekcie zabiegu powstają nowe włókna kolagenowe i elastynowe, co przekłada się właśnie na proces odmłodzenia skóry.

- Głowicę iPixel wykorzystujemy do zabiegów odmłodzenia skóry, jak i redukcji blizn i rozstępów. Podczas zabiegu stymulujemy odbudowę włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki czemu uzyskujemy efekt zagęszczonej skóry oraz poprawę jej kondycji – mówi Karolina Pożarowszczyk-Brzozowska, kosmetolog z Laperfe Clinic. Zabieg laserem iPixel zapewnia efekt napięcia skóry, spłycenia powierzchniowych zmarszczek i wyrównania kolorytu. Wśród wskazań do jego zastosowania są również rozstępy i blizny, w tym potrądzikowe.

 

Jak dokładnie działa iPixel?

Laser iPixel Er:YAG jest połączeniem lasera erbowego działającego na wodę w tkankach (prowadzi do odparowania wody z komórek skóry) z technologią Pixel. Technologia zamiast jednej wiązki laserowej wykorzystuje kilkadziesiąt mikrowiązek o głębokości penetracji do 3 mm. Przekłada się to na znakomite efekty, a zarazem krótszy czas gojenia. - Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów, którzy oczekują szybkich efektów z krótkim okresem rekonwalescencji. Możemy go wykonywać zarówno na twarz, jak i ciało – podkreśla kosmetolog.

Jak dodaje Karolina Pożarowszczyk-Brzozowska, rekomenduje się wykonanie serii trzech zabiegów, jednak zadowalające efekty uzyskuje się już po pierwszym zabiegu.

Zapraszamy na zabiegi do Laperfe Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.