Podróż do świata piękna, harmonii i ukojenia dla zmysłów - tak swoje usługi przedstawia lubelska klinika Laperfe, którą z kamerą odwiedziła redakcja Zatoki Piękna. Podczas naszej wizyty mieliśmy okazję przyjrzeć się dokładniej zabiegowi laserowemu Dye-VL przeprowadzanemu za pomocą platformy Alma Harmony XL Pro Special Edition. 

 

Placówka, dysponująca przestronnymi, nowoczesnymi gabinetami, specjalnie zaaranżowaną strefą męską oraz pokojem zabaw dla dzieci, kładzie duży nacisk na kompleksowe podejście do pielęgnacji. - W Laperfe stawiamy na szczególną współpracę lekarza medycyny estetycznej z kosmetologami. To pozwala nam osiągać jeszcze lepsze i bardziej długotrwałe efekty dla naszych pacjentów – podkreśla dr n. med. Kinga Caban, lekarz medycyny estetycznej z kliniki Laperfe.

 

Oglądaj  zabieg!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. produktów, preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Laperfe Clinic w Lublinie stawia przede wszystkim na zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, proponują im jedynie certyfikowane preparaty zabiegowe oraz technologie. W jej ofercie stawia się na zabiegi, które pozwalają osiągnąć znakomite efekty bez skalpela. Taką możliwość daje m.in. platforma Alma Harmony XL Pro z głowicą DVL.

- W naszej klinice poza zabiegami modelującymi ciało oferujemy także laseroterapię. Do tych zabiegów wykorzystujemy platformę XL Pro Special Edition, która daje nam szerokie spektrum zastosowania – mówi dr n. med. Kinga Caban.

Harmony XL Pro Special Edition to urządzenie renomowanej izraelskiej firmy Alma o wielofunkcyjnym zastosowaniu, będące rozbudowaną wersją technologii Harmony XL Pro. Ma ono aż 65 wskazań potwierdzonych certyfikatem FDA, w tym redukcję przebarwień i rozszerzonych naczyń krwionośnych.

 

Jak działa Alma Harmony XL Pro Dye-VL?

Alma Harmony XL Pro to nowoczesna platforma laserowa, która dzięki głowicy DVL emitującej światło z zakresu 500-600 nm pozwala pozbyć się zarówno przebarwień, jak i widocznych zmian naczyniowych. Głowica skutecznie likwiduje uciążliwe zmiany pigmentacyjne w obszarze twarzy, szyi i dekoltu, dodatkowo radząc sobie z pierwszymi oznakami fotostarzenia.

- Zabieg DVL zredukuje problem przebarwień, rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz rumienia. Wskazaniami do zabiegu będą również takie zmiany, jak naczyniaki rubinowe, plamy starcze oraz zmiany typu port wine – tłumaczy Maria Kucharzewska, kosmetolog z Laperfe Clinic.

Zabieg DVL jest bardzo komfortowy, nie wymaga znieczulenia ani poddawania się rekonwalescencji. Jak mówi kosmetolog, podczas jego wykonywania pacjent odczuwa jedynie ciepło. - Bezpieczeństwo i komfort zapewnione są przez system kontaktowego chłodzenia, dzięki któremu przez cały czas oraz bezpośrednio po zabiegu możemy chłodzić okolicę zabiegową – wyjaśnia Maria Kucharzewska. Procedura uchodzi nie tylko za bezbolesną, ale również szybką i efektowną, a pierwsze rezultaty widać już po pierwszym zabiegu.

- Po zabiegu głowicą DVL możemy spodziewać się redukcji rumienia, zamknięcia rozszerzonych naczyń krwionośnych, redukcji lub całkowitego usunięcia przebarwień oraz napięcia i zagęszczenia skóry. Dla uzyskania jak najlepszych efektów rekomendujemy wykonanie 3 zabiegów w serii – dodaje kosmetolog. Procedura pomaga ponadto wyciszyć trądzik różowaty, a także osiągnąć jeden z najbardziej pożądanych efektów zabiegów laserowych, czyli jednolity koloryt skóry.

Jak w przypadku praktycznie wszystkich zabiegów laserowych, tak i tu występują pewne przeciwwskazania, w tym świeżo opalona skóra, ciąża i okres karmienia piersią, przyjmowanie leków i ziół fotouczulających, fotodermatozy, choroby nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi czy bielactwo oraz łuszczyca.

Zapraszamy na zabiegi do Laperfe Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.