Chociaż w klinikach medycyny estetycznej szuka się najczęściej zabiegów odmładzających, wyszczuplających czy redukujących częste problemy estetyczne skóry, dużą popularnością cieszy się również depilacja. W Laperfe Clinic, gdzie mieliśmy okazje usłyszeć o najnowszych technologiach, w tym wskazaniu stosuje się urządzenie Thunder MT. 

Oglądaj zabieg!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. produktów, preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Najnowocześniejsze technologie, wyłącznie certyfikowane preparaty, indywidualnie dobrane plany zabiegowe – klinika Laperfe to wyjątkowe miejsce na mapie Lublina, w którym dba się nie tylko o skuteczność terapii, ale i o komfort pacjenta. Zabiegi przeprowadzane są tutaj w przestronnych gabinetach, a jakby tego było mało, to jedyna klinika w Lublinie, w której funkcjonuje również specjalnie zaaranżowana strefa męska.

Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, terapie planowane i realizowane są w ścisłej współpracy lekarzy z kosmetologami, z jednoczesnym wykorzystaniem technologii, które pozwalają osiągnąć spektakularne efekty przy zachowaniu jak najkrótszego okresu rekonwalescencji. Dotyczy to również epilacji laserowej, do której w Laperfe Clinic używa się najnowocześniejszego lasera na świecie Thunder MT.

Epilacja laserowa Thunder MT

Czym wyróżnia się urządzenie do depilacji Thunder MT? To perełka wśród technologii do epilacji laserowej, ponieważ jako jedyna wykorzystuje jednocześnie dwie najskuteczniejsze fale w tym wskazaniu: aleksandrytową 755 nm oraz neodymowo-yagową 1064 nm. Takie połączenie pozwala w sposób skuteczny na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia.

- To najnowocześniejszy, najskuteczniejszy i najszybszy laser na rynku światowym. Technologia zastosowana w Thunder MT pozwala na wykorzystanie obydwu wiązek lasera: aleksandrytowej i neodymowo-yagowej - razem, oddzielnie lub stosując je jedna po drugiej. Pozwala to na idealne dopasowanie zabiegu do fototypu i koloru włosów pacjenta, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i skuteczność terapii – wyjaśnia Agnieszka Kozłowska, kosmetolog z Laperfe Clinic.

Laser Thunder MT umożliwia pracę zarówno na jasnym, jak i ciemnym fototypie skóry, jednocześnie pozwalając usunąć tak ciemny, jak i jasny włos. Niebagatelne znaczenie ma wykorzystanie wiązki aleksandrytowej, absorbowanej przez delikatne i jasne włosy z małą ilością pigmentu. Laser dodatkowo wpływa na naczynia odżywiające włos, dając efekt trwałego usunięcia owłosienia.

Choć zabieg epilacji laserowej zwyczajowo nie należy do przyjemnych, w przypadku Thunder MT dyskomfort jest maksymalnie zredukowany. - Odczucia podczas zabiegu zostają zminimalizowane dzięki zintegrowanemu z głowicą systemowi chłodzenia Skin Cryo – tłumaczy kosmetolog.

Efekty epilacji laserowej Thunder MT widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak wskazane jest wykonanie pełnej serii powtórzeń. - Dla maksymalizacji, zalecamy wykonanie serii 6-8 zabiegów w zależności od wybranej partii – dodaje Agnieszka Kozłowska.

Zapraszamy na zabiegi do Laperfe Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.