Dzięki nowym technologiom przeprowadzanie zabiegów modelowania sylwetki jest proste jak nigdy dotąd. Można wykonywać je bezboleśnie i w sposób bezinwazyjny, wykorzystując do tego np. falę akustyczną Storz Medical. O szczegółach zabiegu opowiedziała naszej redakcji Urszula Nehring, właścicielka Strefy Piękna w Brodnicy.

 

Oglądaj prezentację zabiegu!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Laser Alma Rejuve, fala akustyczna Storz Medical, platforma GENEO, Endermologie LPG Alliance – między innymi takimi technologiami dysponuje salon Strefy Piękna w Brodnicy, który wraz z kamerą odwiedziła niedawno redakcja Zatoki Piękna. Miejsce, powstałe z zamiłowania do wykonywania zawodu, ma odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających klientów, a ci oczekują nie tylko znakomitych efektów, ale przede wszystkim zabiegów skutecznych i bezinwazyjnych zarazem. Z pewnością należy do nich Storz Medical.

Storz Medical w medycynie estetycznej

Storz Medical wykorzystuje działanie fal akustycznych o wysokiej energii i stanowi skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu, ale również modelowanie sylwetki. Jest to zabieg bezbolesny i nieinwazyjny, czym zaskarbił sobie uznanie klientek z całego świata. Technologię wykorzystuje się również w zabiegach fizjoterapeutycznych, np. po zabiegach liposukcji, plastyce brzucha czy w leczeniu wybranych schorzeń układu ruchu, w tym łokcia tenisisty czy ostrogi piętowej.

- Storz Medical to uwielbiany przez nasze klientki zabieg, który opiera się na zastosowaniu fali uderzeniowej. Działa w sposób dogłębny i skutecznie rozbija komórki cellulitowe, które w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Ta nieinwazyjna metoda w leczeniu cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej wyróżnia się wysoką skutecznością i efektami niemal natychmiastowymi – tłumaczy Urszula Nehring, właścicielka salonu Strefa Piękna w Brodnicy.

Storz Medical na ciało i twarz

Podczas zabiegu Storz Medical używa się dwóch głowic - D-Actor generującej falę uderzeniową docierającą do tkanki podskórnej oraz V-Actor wytwarzającej falę wibracyjną, która stymuluje metabolizm. Jak podkreśla ekspertka, efekty działania fali akustycznej są kompleksowe. - Dzięki zastosowaniu fali uderzeniowej możemy spodziewać się redukcji cellulitu, modelowania sylwetki i ujędrnienia skóry. Zabieg z powodzeniem możemy stosować również na twarz w celu redukcji zmarszczek – mówi.

Zabieg Storz Medical wykonuje się w serii, a liczba powtórzeń uzależniona jest od wskazań. Technologię wykorzystuje się również w ramach terapii łączonych. - Zabieg fali akustycznej zalecamy wykonywać w serii 6-10 zabiegów w odstępach 3-7 dni, a w połączeniu z zabiegiem Endermologie LPG Alliance możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty – podkreśla Urszula Nehring. 

Zapraszamy na zabiegi do Strefy Piękna w Brodnicy

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.