Chociaż w gabinetach pojawia się coraz więcej technologii pozwalających uporać się nawet z opornym cellulitem, pewne zabiegi uchodzą już za numer 1 w swojej kategorii. Tak jest choćby z Endermologie LPG Alliance, o której podczas naszej wizyty w salonie opowiedziała nam właścicielka Strefy Piękna w Brodnicy.

Oglądaj prezentację zabiegu!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Strefa Piękna w Brodnicy powstała z zamiłowania do pracy w zawodzie, jako spełnienie marzeń Urszuli Nehring, która stworzyła to miejsce wraz z mężem. Realizowane tu zabiegi mają sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów, dlatego salon dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami, m.in. laserem Alma Rejuve, falą akustyczną Storz Medical, platformą GENEO czy Endermologią LPG Alliance. Tym razem nasza uwaga skupiła się na tym ostatnim – dobrze już znanym, a mimo to wciąż niedocenianym.

Endermologia LPG Alliance na uporczywy cellulit

Kiedy nowe technologie w medycynie estetycznej dopiero raczkowały, likwidacja cellulitu wydawała się należeć do sfery nieosiągalnych marzeń. Wszystko zmieniło pojawienie się urządzenia Endermologie LPG Alliance, które mimo długiej obecności na rynku nieustannie należy do topowych zabiegów w klinikach w całym kraju. Tajniki technologii przybliżyła nam Urszula Nehring, właścicielka salonu Strefa Piękna w Brodnicy.

- Endermologia LPG Alliance to nieinwazyjna technika polegająca na mechanicznej stymulacji skóry, aby pobudzić metabolizm komórek w naturalny sposób. Dzięki nowoczesnej technologii intensywnie i szybko stymulujemy tkanki przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu – opowiada Urszula Nehring. - Efekty, jakie możemy uzyskać dzięki zabiegowi to nie tylko gładka i jędrna skóra, ale również lekkość ciała dzięki drenażowi limfatycznemu – dodaje.

Najczęstszym wskazaniem do zabiegu endermologii jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. - Endermologia Alliance oddziałuje w 3 wymiarach: redukuje, wygładza i ujędrnia. Jesteśmy zatem w stanie skutecznie i w bezinwazyjny sposób uporać się z miejscowo zlokalizowaną oporną tkanką tłuszczową, wygładzić uporczywy cellulit, a jednocześnie ujędrnić skórę, stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – mówi właścicielka Strefy Piękna.

Endermologie LPG Alliance w zabiegach na twarz

Endermologia to francuska technologia, która już po trzech zabiegach daje efekt znacznej poprawy jędrności skóry i redukcji cellulitu, a po 12 zabiegach - redukcji obwodu talii nawet o 5,2 cm. Wykorzystuje się ją nie tylko w zabiegach na ciało, ale i na twarz, poprawiając zawartość kwasu hialuronowego w skórze, a także uzyskując efekt wygładzenia zmarszczek oraz rozjaśnienia skóry. Technologia znajduje zastosowanie m.in. w wypełnianiu zmarszczek, przywracaniu jędrności skóry, ale również w likwidacji podwójnego podbródka.

- Urządzenie wyposażone jest w głowice, które różnią się wielkością i przeznaczeniem, dzięki czemu możemy pracować nie tylko na obszarze całego ciała, ale również skupić się na twarzy, szyi i dekolcie, dzięki specjalnej głowicy ErgoLift, która doskonale wpływa na uelastycznienie skóry, redukcję zmarszczek i poprawę kondycji i struktury skóry – wyjaśnia Urszula Nehring.

Dla uzyskania jak najlepszych efektów rekomenduje się wykonanie serii 10 zabiegów dwa razy w tygodniu, choć w przypadku zabiegów na twarz rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. 

Zapraszamy na zabiegi do Strefy Piękna w Brodnicy

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.