Najnowszy Icoone Laser Med. 2, którego premiera w Polsce miała miejsce w 2020 roku, znalazł również zastosowanie w terapiach łączonych z laseroterapią. Holistic Clinic dodało zabieg do autorskich, rocznych planów terapeutycznych, dzięki czemu zapewniają swoim pacjentom nie tylko niską inwazyjność zabiegów, ale też wysokie efekty. Na czym polega filozofia Smart Aging i jak działają zabiegi Icoone Laser 2 opowiada dr Agnieszka Bańka-Wrona, dermatolog i specjalista medycyny estetycznej.

 

Oglądaj zabiegi!

 

Na czym polegają plany terapeutyczne Smart Aging?

Dr Agnieszka Bańka-Wrona: W Holistic Clinic opieramy nasze plany zabiegowe o filozofię Smart Aging. Filozofię, której podstawy stanowią 3 filary: regularność, profilaktyka i nieinwazyjność. To właśnie najnowocześniejsze technologie zapewniają nam niską inwazyjność, ale wysokie efekty. Aby z kolei zachęcić pacjentów do profilaktyki i regularności opracowaliśmy roczne Smart Aging Plany, w których oparliśmy się oczywiście o laseroterapię, bo wierzymy, że ona przynosi największe efekty, ale dobraliśmy dodatkowo takie zabiegi do laseroterapii, aby potencjalizowały jej efekt, aby po prostu rezultaty dla naszych pacjentów były jak najlepsze.

Zaczynamy serią Icoone’a, następnie przechodzimy przez laseroterapię i terapie dodatkowe, a kończymy na kosmetologii oraz odpowiednio dobranej pielęgnacji, tak aby zaopiekować się skórą zarówno twarzy, jak i poszczególnych części ciała jak najlepiej i w jak najbardziej kompleksowy sposób.

Dr Agnieszka Bańka-Wrona
Dr Agnieszka Bańka-Wrona / fot. Zatoka Piękna

 

Najnowszy Icoone Laser 2 w terapiach łączonych 

Dr Agnieszka Bańka-Wrona: Icoone Laser Med. 2 wpasował się bardzo dobrze w nasze roczne plany terapeutyczne, ponieważ dzięki temu, że drenuje tkanki, ujędrnia, zwiększa ich ukrwienie, świetnie przygotowuje nasze pacjentki do kolejnych zabiegów laseroterapii. Jest zabiegiem przyjemnym. Sam drenaż limfatyczny trwa około 20 min. Potem już zależnie od tego jakie konkretnie programy wybierzemy, mamy jeszcze 20-30 min zabiegu.

 

Wskazania do zabiegu Icoone Laser 2

Dr Agnieszka Bańka-Wrona: Icoone Laser Med. 2 jest urządzeniem, które świetnie nadaje się do redukcji cellulitu, a także modelowania sylwetki w obrębie tych obszarów, które dla pacjentów są zwykle najtrudniejsze, czyli brzuch, boczki, pośladki, wewnętrzna strona ud. To są te obszary, w których zwykle łączymy technologię Icoone Med. 2 z naszą laseroterapią, aby zwiększyć efekt wykonywanych zabiegów.

Co ważne, najnowsze urządzenie Icoone Laser Med. 2 posiada uniwersalnych wiele małych i dużych końcówek, tak aby można było wykonywać zabiegi nie tylko na ciało, z czym najczęściej kojarzy nam się zabieg Icoone, ale także na twarz.

Icoone Laser 2
Zabieg Icoone Laser 2 / fot. Zatoka Piękna

Zalecamy w Holistic Clinic aby pacjentki wykonywały zabiegi drenujące na okolice oka, ponieważ zabieg ten świetnie sprawdza się w niwelacji obrzęków, w obrębie powieki dolnej, ale także możemy wykonać nieinwazyjny lifting twarzy za pomocą odpowiednio dobranych głowic Icoone’a.

 

Więcej o urządzeniu Icoone Laser Med. 2 na stronie icoone.pl