Intraject to innowacyjne urządzenie, które daje wiele możliwości zabiegowych. Łączy w sobie zalety radiofrekwencji mikroigłowej, sonoporacji, kawitacji medycznej i plazmy azotowej. Zastosowanie wielu technologii w jednym urządzeniu pozwala uzyskać efekt trwałej odnowy skóry twarzy, ciała i głowy. Od głębokiego liftingu skóry, przez redukcję przebarwień, naczyń czy trądziku, aż po zabiegi na wypadanie włosów. 

 

Oglądaj zabiegi Intraject!

 

O zaletach technologii Intraject mówi Karolina Marcinkowska, kosmetolog i szkoleniowiec Biotec Polska.

- Aparatura Intraject stanowi interdyscyplinarne podejście w zakresie odmładzania skóry. Do dyspozycji mamy radiofrekwencję monopolarną z elektroporacją, mamy tutaj też opcję wykorzystywania plazmy azotowej, jak również taką nowością jest peeling plazmowy. Dodatkowo jest kawitacja medyczna, więc do dyspozycji jest bardzo szeroki wachlarz zabiegowy. 

 

Najpopularniejsze zabiegi Intraject

  • Zabieg przeciwko wypadaniu włosów
  • Powierzchowne i głębokie zmarszczki
  • Lifting powieki
  • Redukcja powiększonych porów i blizn potrądzikowych
  • Hiperpigmentacja
  • Modelowanie twarzy
  • Lifting szyi

- Wiele technologii daje nam wiele możliwości terapeutycznych. Możemy tutaj wykonywać bardzo szerokie spektrum zabiegów odmładzających poprzez zagęszczanie skóry, redukcję zmarszczek, bardzo widoczny lifting, dodatkowo możemy działać z przebarwieniami, z naczyniami. To jest bardzo dobry zabieg na rumień. Mamy tu do dyspozycji także technologie, które pracują z gruczołem łojowym, z mieszkami włosowymi i redukują też bakterie beztlenowe, czyli trądziki, skóry z tendencją do łojotoku, rozszerzonych porów i zanieczyszczeń. Dodatkowo zabiegi odżywcze i liftingujące, bankietowe, także zabiegi z grupy trychologii. Zabiegi, które są w stanie redukować niedoskonałości skórne, typu przerośnięte gruczoły, włókniaki i tym podobne niedoskonałości - podsumowuje Karolina Marcinkowska.

 

Innowacyjne urządzenie Intraject jest dostępne w Babiana.Kosmetologia.Genokosmetyka w Gdańsku.

Skorzystaj z zabiegów Intraject ->> babiana.pl