W ostatnim czasie rośnie zainteresowanie bardziej kompleksowym podejściem do modelowania ciała. Zgodne to jest z obowiązującymi trendami. Pacjenci zainteresowani są redukcją tkanki tłuszczowej, redukcją cellulitu, ale z jednoczesnym wzmocnieniem mięśni i rzeźbieniem określonych partii ciała. Połączenie technologii ONDA i SCHWARZY daje najnowocześniejsze i bardzo skuteczne rozwiązanie na kompleksowe modelowanie sylwetki. Na czym polegają zabiegi? Opowiada dr Anna Okruszko, specjalista dermatolog w klinice EstMed.

 

Oglądaj zabiegi!

 

Jak działa ONDA?

ONDA emituje tzw. zimne fale Coolwaves o częstotliwości 2,45 GHz, które są absorbowane w sposób izolowany przez tkankę tłuszczową. Dochodzi wtedy do pobudzenia jej metabolizmu i pęknięcia adipocyta, czyli komórki tłuszczowej i dzięki temu pozbywamy się zlokalizowanego tłuszczu.

zabieg ONDA
Zabieg ONDA / fot. Michał Smorowski 

 

Jak działa SCHWARZY?

SCHWARZY to zupełnie nowa technologia oparta na fali elektromagnetycznej, która pobudza nie tylko powierzchowne mięśnie, ale całe kompleksy danej partii z mięśniami głębokimi, dzięki temu możemy wysmuklić talię, sprawić że brzuch staje się bardziej płaski, unieść pośladki, a także wysmuklić uda i te najmniej lubiane części nad kolanami.

Zabieg Schwarzy
Zabieg SCHWARZY / fot. Michał Smorowski

SCHWARZY to urządzenie, które zapewnia nam największą siłę działania w dostępnych urządzeniach do modelowania sylwetki. W jednym padzie jest to aż 2,5 tesli. To jest naprawdę ogromna siła, która działa na nasze mięśnie, która jednocześnie jest bezpieczna.

Zabieg Schwarzy
Zabieg SCHWARZY / fot. Michał Smorowski

Podczas jednej sesji zabiegowej SCHWARZY zapewnia nam od 20 000 do 60 000 skurczy w ciągu pół godziny. Czy wyobrażacie sobie aby zrobić to samodzielnie?

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii zabiegi są całkowicie bezbolesne, bezinwazyjne, aczkolwiek odczuwalne, ponieważ bardzo intensywnie stymulujemy mięśnie.

 

Co daje połączenie zabiegu ONDA i SCHWARZY?

To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu, dlatego że zarówno ONDA, jak i SCHWARZY można wykonać podczas jednego zabiegu.

Wykonując zabiegi ONDA dochodzi do uwolnienia kwasów tłuszczowych, które są wspaniałym materiałem energetycznym dla mięśni, a mięśnie stymulowane polem elektromagnetycznym powodują przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej przez co efekt uzyskujemy szybko i zdrowo.

ONDA i SCHWARZY wspaniale uzupełniają również aktywność fizyczną, dlatego że przyspieszają osiągnięcie odpowiednich rezultatów, a także wspierają bardzo długie utrzymywanie określonej sylwetki.

Onda i Schwarzy
ONDA & SCHWARZY / fot. Michał Smorowski

Te dwie technologie uzupełniają się, ale też mogą działać zupełnie oddzielnie.

Więcej o zabiegach ONDA i SCHWARZY w EstMed -> www.estmed.pl

Więcej o urządzeniach do ciała  ->> www.itpsa.pl

 

Zdjęcia w artykule Michał Smorowski