W dniach 5-6.06 w luksusowych wnętrzach warszawskiego hotelu Sofitel odbyły się międzynarodowe warsztaty dla lekarzy. Zorganizowała je marka Infini Premium Filler, która jest obecna aż w 50 krajach na całym świecie.

 

Warsztaty poprowadziła znana dermatolog i specjalistka medycyny estetycznej dr Nathalie Domloj, która na tę okazję przyleciała z Dubaju. Wzięło w nich udział aż 80 lekarzy z 18 krajów, w tym również polscy medycy. 

Dr Nathalie Domloj
Dr Nathalie Domloj i Żaneta Sieradzan - Brand Manager Infini Filler Polska 
Lekarze na warsztatach z preparatami marki Infini Premieum Filler
Lekarze na warsztatach z preparatami marki Infini Premium Filler

Dr Nathalie Domloj od 2013 roku jest członkiem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, na co dzień mieszka i praktykuje w Dubaju. Podczas warsztatów w Warszawie, jako główna prelegentka, przekazała swoją wiedzę i podzieliła się doświadczeniem w metodach łączenia produktów oraz technikach aplikacji. 

Lekarze na warsztatach z preparatami marki Infini Premieum Filler
dr E. Abramowicz, Ż. Sieradzan, lek. P. Rusin oraz M. Stasiak Menager Klinik Dr Rusin

Jak przyznała dr Domloj: - Rynek medycyny estetycznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest bardzo wymagający. Warto przekazywać swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniem tam zdobytym z lekarzami z całego świata. Jestem pod wrażeniem w jakim tempie medycyna estetyczna rozwija się w Polsce. To również zasługa marki Infini Premium Filler, która organizuje warsztaty pozwalające pogłębić wiedzę i wymienić się praktycznymi wskazówkami ze specjalistami z całego świata.

 

Materiał powstał we współpracy z marką Infini Premium Filler. Więcej informacji na www.infinifiller.com