Imponujący design, nowoczesne zabiegi estetyczne, premierowe technologie w Trójmieście - wszystko wskazuje na to, że salon FEIIM Estetica zapisze się na stałe na mapie urodowej Gdańska. Wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu luksusowego sklepu odzieżowego przekonało właścicieli, że stworzenie kliniki estetycznej będzie idealnym dopełnieniem tego konceptu. Oficjalną prezentację nowych usług przeprowadzono w ramach dnia otwartego 25 listopada. Na miejscu nie mogło oczywiście zabraknąć redakcji Zatoki Piękna.

 

Unikalny na skalę nie tylko Gdańska, ale też całej Polski koncept beauty&fashion działa pod adresem ul. Chmielna 10. W jego otwarciu wzięli udział m.in. przedstawiciele firmy ITP S.A. - dystrybutora nowoczesnych urządzeń do medycyny estetycznej i kosmetologii, dzięki któremu w salonie pojawiły się - jak na taki koncept przystało - technologie premium. W klinice skorzystać można choćby z pierwszego w Trójmieście lasera Thunder do trwałego usuwania owłosienia, a także ulubionego zabiegu gwiazd – termoliftingu Zaffiro.

Zaffiro to dobrze już znany naszym czytelnikom lifting twarzy i ciała światłem podczerwonym z opcją waterpeelingu, czyli bezinwazyjnej metody złuszczania martwych komórek naskórka. Prawdziwą perłą jest także najszybszy i najskuteczniejszy laser do epilacji Thunder, który radzi sobie z każdym rodzajem włosa i działa skutecznie na każdym fototypie skóry. Co więcej, laser pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia całkowicie bezboleśnie!

 

Thunder i Zaffiro okiem Zatoki Piękna

Na dniu otwartym FEIIM Estetica Gdańsk była również nasza redaktor naczelna Estera Gabczenko, która miała okazję poznać właścicieli i koncept nowego miejsca, a kilka dni później - także przetestować premierowe zabiegi: epilację laserową Thunder oraz termolifting Zaffiro na szyję i dekolt. - Zabieg Zaffiro miałam już okazję testować wcześniej, dlatego znałam jego możliwości liftingujące skórę i chętnie poddałam się zabiegowi na szyję i dekolt. Nie można zapominać o tych obszarach skóry, a sam lifting Zaffiro to idealny zabieg bankietowy, który warto sobie zafundować zwłaszcza przed sylwestrem - mówi Estera Gabczenko.

Nowością był natomiast zabieg epilacji laserowej Thunder, któremu redaktor Zatoki Piękna poddała się po raz pierwszy. Zabieg został wykonany na całe nogi i trwał naprawdę kilka minut. - Sama byłam zaskoczona, że zadziało się to tak szybko i absolutnie bezboleśnie. Osoby, które próbowały już laserowej epilacji wiedzą, że zabieg może być nieprzyjemny, ale w przypadku epilacji Thunder nie ma mowy o żadnym dyskomforcie - potwierdza.

FEIIM Estetica Gdańsk skupia nie tylko specjalistów z zakresu kosmetologii estetycznej, ale także fryzjerstwa, stylizacji rzęs i brwi czy makijażu permanentnego. W połączeniu z multibrandem marek premium ma szansę zyskać sławę nie tylko wśród mieszkańców Trójmiasta.