Laser Thunder do szybkiej i trwałej epilacji owłosienia oraz odmładzający zabieg Nlift to dwie super premiery w Epi Laser w Legnicy. Z tej okazji w klinice zorganizowane zostało spotkanie z klientkami oraz specjalistkami Epi Laser, a także firm ITP S.A i Neauvia, żeby pokazać możliwości nowych zabiegów.

 

Oglądaj relację!

Klinika Epi Laser to miejsce zrodzone z marzeń o tworzeniu piękna w oparciu o najwyższą jakość świadczonych usług. Ciągły rozwój oraz dostęp do najskuteczniejszych światowych technologii pozwala nam zapewnić naszym pacjentom najwyższy standard obsługi, który przekłada się na wyjątkową skuteczność terapii. W swojej pracy dbamy o każdy szczegół, dlatego osoby odwiedzające klinikę czują się odpowiednio zaopiekowane i wiedzą, że są w bezpiecznych rękach. - mówiła Magdalena Ziemba, właścicielka kliniki Epi Laser.

Podczas spotkania w klinice była możliwość konsultacji ze specjalistkami Epi Laser, wypróbowania zabiegów na własnej skórze, a także porozmawiania z przedstawicielkami firm ITP S.A. oraz Neauvia.

- Bardzo nas cieszy, gdy klienci wybierają nasze technologie, sięgają po nasze produkty. Dzisiaj w Epi Laser w Legnicy premiera dwóch pereł. Laser do epilacji Thunder oraz protokół Nlift. Dlaczego mówię perły? Dlatego, że uzyskały nagrody Perły Dermatologii Estetycznej. Od dzisiaj w Epi Laser w Legnicy. - podkreśliła Małgorzata Śliwińska, Head of Marketing Department ITP S.A.

 

Najszybszy laser do epilacji Thunder

- Laser Thunder to laser, na który wszyscy czekaliśmy od lat. To co go wyróżnia, to po pierwsze skuteczność w temacie jasnych włosów, dzięki dwóm laserom wchodzącym w skład platformy Thunder. Po drugie jest zabieg prawie całkowicie bezbolesny dzięki wbudowanej chłodziarce. Po trzecie duży skaner zapewnia nam maksymalne skrócenie czasu zabiegowego. To wszystko wpływa na jakość, skuteczność i komfort zabiegu. - powiedziała Anna Koronkiewicz, Specjalista ds. kosmetyki laserowej w Epi Laser.

 

Zabieg odmładzający Nlift

- Od dziś w Epi Laser technologia Zaffiro wykorzystywana jest w protokole Nlift. Protokół Nlift to protokół, który poparty jest badaniami klinicznymi. Wykorzystujemy w nim technologie Zaffiro, wypełniacze marki Neauvia oraz kosmeceutyki marki Neauvia. Oprócz tego holistyczne podejście to również odpowiednia suplementacja, którą zapewnia Państwu marka Neauvia. - wyjaśniła Izabela Brulewska, Account Manager Neauvia.

Materiał powstał we współpracy z Epi Laser epilaser.pl i ITP S.A. itpestetyka.pl