Zaletą nowych urządzeń w medycynie estetycznej jest ich wyższa skuteczność przy coraz mniejszej inwazyjności. Najlepszym tego przykładem są Jet Peel Pro oraz Cristal Pro Deleo, które swoją premierę miały 20 listopada w gabinecie dr Magdaleny Janeczek.

 

Stosowanie zabiegów z umiarem, nacisk na podtrzymanie naturalnego piękna, profilaktyka anti-aging i odpowiedź na realne potrzeby ciała - właśnie takimi wartościami w swojej pracy kieruje się dr Magdalena Janeczek. Dlaczego to takie ważne? Otóż premiera nowych urządzeń w klinice, gdzie bardzo ważne jest holistyczne podejście do pacjentów i stosowanie medycyny estetycznej z umiarem, sporo mówi też o samych zabiegach. Czym zatem wyróżniają się premierowe urządzenia Jet Peel Pro i Cristal Pro Deleo?

Dr n. med. Magdalena Janeczek

Premiera Jet Peel Pro i Cristal Pro Deleo

Premiera Cristal Pro i Jet Peel Pro odbyła się 20 listopada w gabinecie dr Janeczek w Szczecinie. Wydarzenie otworzyła Emilia Kuhn, przedstawicielka regionalna firmy Shar-Pol, dystrybutora nowych technologii w Polsce. - Współpraca z doktor Janeczek, którą wielu z państwa doskonale zna, ułatwia nam kontynuację całego działania. Pani Doktor zdecydowała się na zakup pierwszych w Polsce premierowych urządzeń, ponieważ dla niej najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo pacjentów i głęboko wierzymy, że nasza współpraca będzie owocnie się rozwijała - mówiła.

Cristal Pro Deleo

Nowe urządzenia zaprezentowała dr n. med. Magdalena Janeczek, która medycyną estetyczną zajmuje się od 15 lat i jak sama przyznała, stara się, aby wszystkie usługi i zabiegi były na najwyższym poziomie. Tym samym gamę zabiegową w szczecińskiej placówce zasiliły Cristal Pro i Jet Peel Pro. - Cristal Pro jest urządzeniem do kriolipolizy, natomiast Jet Peel Pro to urządzenie do bezigłowego nawilżania i poprawiania kondycji skóry - mówiła. Jak stwierdziła, oba urządzenia są wyjątkowe, nie tylko ze względu na ich premierowe pojawienie się w Polsce, ale także na technologie.

 

Technologie Jet Peel Pro i Cristal Pro Deleo

Obydwa urządzenia pojawiły się w Polsce po raz pierwszy. Szczególnie interesujący jest aparat Cristal Pro francuskiej firmy Deleo. Jest to urządzenie do kriolipolizy, który chłodzi tkankę tłuszczową do -12° C. Wykorzystana w nim technologia Cooling circuit, która jako pierwsza pozwala chłodzić całą powierzchnię zabiegową równomiernie, a nie jak w przypadku innych urządzeń - punktowo. Dodatkowo urządzenie działa na czterech obszarach zabiegowych jednocześnie (podczas jednej sesji modelowania sylwetki można więc działać np. na wewnętrznej i zewnętrznej stronie obu ud), co skraca czas i cenę zabiegu. Cristal Pro wyposażone jest też w ultrasonograf, który pozwala na pomiar tkanki tłuszczowej przed i po zabiegu.

Jet Peel Pro

 

Równie rewolucyjny jest izraelski aparat Jet Peel Pro, który służy do kompleksowej regeneracji skóry twarzy i ciała. Jak tłumaczy dr Magdalena Janeczek, jest to urządzenie do bezigłowej mezoterapii z zasięgiem 1,5 mm w głąb skóry. Zaawansowana technologia pozwala w sposób bezdotykowy, bezigłowy i nieinwazyjny podać serum z prędkością podźwiękową (ok. 720km/godz). Aparat znajduje zastosowanie w liftingu twarzy i szyi, leczeniu trądziku czy bezdotykowym usuwaniu zrogowaciałego naskórka. Z pomocą Jet Peel Pro efekty uzyskuje się bez jakiegokolwiek uszkadzania skóry i bez konieczności poddawania się rekonwalescencji.

JetPeel Pro test zabiegu

Goście eventu mogli liczyć nie tylko na prezentację urządzeń, ale też na smaczny poczęstunek czy niespodziankę w postaci voucherów na wybrany zabieg. Z jednego z nich skorzystała między innymi influencerka Julia Olszewska, która wzięła udział w wydarzeniu i miała okazję przetestować na sobie efekty zabiegu urządzeniem Jet Peel Pro. - Jestem bardzo podekscytowana, że mogę wziąć udział w tym evencie, cieszę się z naszej współpracy. Bardzo zainteresował mnie zabieg Jet Peel Pro, który zachęcił mnie tym, że jest bezdotykowy, bezigłowy i nieinwazyjny - powiedziała nam Julia Olszewska.

 

Julia Olszewska

Poznaj ofertę zabiegową na dr Janeczek

Więcej na temat technologii Jet Peel Pro oraz Cristal Pro na www.shar-pol.pl