Początek wiosny to dobry moment, żeby zatroszczyć się o swoje ciało i przygotować je na sezon bikini. Niestety w tym roku zamknięte siłownie i trwający lockdown nie są naszymi sojusznikami w pracy nad idealną sylwetką. Jednak z pomocą przychodzą nam najnowsze technologie. W jaki sposób? Na przykład dzięki autorskiej terapii stworzonej przez Aesthetic Studio Szafarnia w Gdańsku, która w zabiegach na ciało łączy technologie EMBody i Indiba.

 

Nasza redaktor naczelna Estera Gabczenko, która odwiedziła Aesthetic Studio Szafarnia w Gdańsku w trakcie Dni Otwartych, nie tylko miała okazję dowiedzieć się więcej o obu technologiach, ale również przetestowała na własnej skórze jeden z zabiegów. Ale to nie wszystko.

Estera Gabczenko
Estera Gabczenko / fot. Olga Kharina

 

Właściciele Aesthetic Studio Szafarnia rzucili Zatoce Piękna wiosenne wyzwanie. Jak myślicie, jaka jest nasza odpowiedź? Gabriela Szynaka i Rafał Łozicki wyzwanie przyjęte!

Aesthetic Studio Szafarnia
Gabriela Szynaka, Rafał Łozicki, Estera Gabczenko / fot. Olga Kharina

 

Na czym polega wiosenne wyzwanie?

Patrycja Jabłońska, kosmetolog Aesthetic Studio Szafarnia: - Przeprowadziłyśmy z p. Esterą konsultację i wspólnie stwierdziłyśmy, że będziemy pracować nad jej brzuszkiem. Chcemy zrobić świetną formę na lato jak i na kolejne lata życia. Zdecydowałyśmy się na zabiegi Embody aby wzmocnić mięśnie proste brzucha, wspomóc też ich powrót do pierwotnej formy po ciąży. A także zabiegi Indiba, które mają na celu ujędrnienie skóry, poprawę jej jakości, gęstości i ogólne napięcie.

CEL: jędrny i mocny brzuch w 4 tygodnie!

PLAN zabiegów:

  • 4 zabiegi Embody -  2x w tygodniu
  • 6 zabiegów Indiba - 3 x w tygodniu, po zakończeniu serii zabiegów Embody
  • oraz - jako że idealny brzuch to nie wszystko - bestseller oczyszczająco liftingujący na twarz Innofacial + Indiba

Za pomocą urządzenia Embody w sposób szybki, a przede wszystkim nieinwazyjny możemy wzmocnić mięśnie brzucha i jednocześnie, błyskawicznie spalić podskórną tkankę tłuszczową. Tylko 30 minut i aż 20 tysięcy brzuszków, podczas jednej sesji.

Indiba Deep Care to urządzenie medyczne z opatentowaną technologią, która działa w sposób zgodny z fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Zabiegi doskonale sprawdzają się w przypadku usuwania tkanki tłuszczowej z trudnych rejonów ciała, takich jak okolice podbródka, ramiona, brzuch, biodra czy uda dzięki temu, iż przyczyniają się do neokolagenezy, aktywuje fibroblasty i wpływają bezpośrednio na włókna kolagenowe. 

Połączenie zaś w serii zabiegów Embody i Indiba ma wygładzić skórę, zredukować tkankę tłuszczową i wzmocnić tkankę mięśniową. Terapia opracowana przez Aesthetic Studio Szafarnia ma zapewniać takie efekty bez bólu, w sposób bezinwazyjny i bez konieczności rekonwalescencji. Oczywiście bardzo duży wpływ na efekty ma zarówno odpowiednia dieta i zdrowy tryb życia. Jednak, jak zapewniła kosmetolog droga do wymarzonej sylwetki nie musi być długa i wyboista.

Estera Gabczenko
Estera Gabczenko / fot. Olga Kharina

 

No to co Kochane? Czas się wreszcie obudzić z zimowego snu! Jeszcze jeden łyk i do roboty!

Jeśli jesteście ciekawe efektów terapii, śledźcie nasze profile na FB i IG, gdzie relacjonujemy zabiegi i na pewno podzielimy się efektami całej terapii w postaci autorskiej recenzji. Pokażemy też zdjęcia z zabiegów.