18 stycznia nasza redakcja brała udział w uroczystym otwarciu Natural Skin Clinic. Takiej kliniki urody w Szczecinie jeszcze nie było! Właściciele stworzyli absolutnie wyjątkowe miejsce, gdzie w klimatycznych wnętrzach zadbacie o swoje naturalne piękno i skorzystacie z zaawansowanych technologii: radiofrekwencji mikroigłowej Secret RF, HIFU Ultraskin II czy rewolucyjnego lasera Sandro Dual.

 

Oglądaj naszą relację!

 

Jak powiedziała w rozmowie z redakcją Katarzyna Szypulińska, prezes spółki, Natural Skin Clinic powstała z pasji oraz synergii wielu osób, specjalistów w wielu dziedzinach.

Klinika oferuje swoim pacjentom tak profesjonalne zabiegi zaawansowanej kosmetologii, jak i medycyny estetycznej. - W naszym gabinecie mamy do zaoferowania pełen zakres usług medycyny estetycznej, w tym botoks, kwas hialuronowy, jak i wszelkiego rodzaju nowe technologie dostępne na rynku, m.in. HIFU Ultraskin oraz Secret RF z firmy Euroscalemed - podkreślił dr Łukasz Kozak, lekarz medycyny estetycznej.

Prawdziwą gwiazdą wśród technologii dostępnych w Natural Skin Clinic z pewnością jest też rewolucyjny laser Sandro Dual - Jest to zaawansowany technologicznie laser, który wykorzystuje dwie długości fali - wyjaśniła Klaudia Ignatowicz, kosmetolog. Ale więcej o samym laserze dowiecie się już niebawem z rozmowy nagranej z p. Klaudią podczas wydarzenia.

Goście mieli okazję nie tylko zobaczyć światowej klasy urządzenia, ale też spróbować idealnie dobranych win, pysznych przekąsek, a przed wejściem do kliniki podziwiać luksusowe auta. Wieczór uświetnił występ Damiana Ukeje, szczecińskiego wokalisty i kompozytora. Było magicznie!