6-8 września 2018 r odbyły się I Międzynarodowe Targi Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Poprosiliśmy o podsumowanie tego wydarzenia Nikodema Zygadło z Ptak Warsaw Expo.

 

Oglądaj reportaż wideo!

 

- Śmiało możemy stwierdzić po trzech dniach naszej premierowej imprezy Dental Medica Show, że to jest udany debiut. Dopisało ponad pięć tysięcy lekarzy specjalistów i uczestników targów. Przy pierwszej edycji udało się zaprosić 170 wystawców, z czego wielu to są rzeczywiście wiodące marki - mówi Nikodem Zygadło, Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Ptak Warsaw Expo.

Nowe targi i kongres od samego początku były pomyślane w ten sposób, aby miały charakter show. Dwa wieczory z takimi gwiazdami jak Edyta Górniak z pewnością na długo zostaną w pamięci uczestników.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Zatoka Piękna. Podczas ostatniego dnia kongresu nasza redakcja zorganizowała debatę pt. "Medycyna estetyczna - bezpieczeństwo pacjenta i lekarza" z udziałem wybitnych ekspertów: adw. Honorata Janik-Skowrońska i dr Bartosz Pawlikowski. Dyskusję prowadziła Estera Gabczenko, nasza redaktor naczelna.