6 września wystartowały Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Portal Zatoka Piękna jest Patronem Medialnym wydarzenia. W trzeci dzień targów (sobota 8 września, g. 15:40,scena główna) zapraszamy wszystkich odwiedzających na naszą debatę pt. "Medycyna estetyczna – bezpieczeństwo pacjenta i lekarza."  

 

Z zaproszonymi ekspertami porozmawiamy m.in. o tym jak bezpiecznie korzystać z zabiegów estetycznych, na co zwracać uwagę wybierając lekarza i gabinet estetyczny, o co warto pytać zanim poddamy się zabiegowi. Powiemy też jakich warunków bezpieczeństwa powinien przestrzegać lekarz, żeby uniknąć kłopotów, a także jakie to mogą być zagrożenia.

 

Nasi Eksperci:

Adw. Honorata Janik-Skowrońska 

Ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła etatową aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku. Ukończyła Podyplomowe Studia Zarządzanie Biznesem Medycznym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zajmuje się doradztwem podmiotom medycznym z zakresu biznesu oraz prawa - uwzględniając specyfikę działalności. W 2012 r. została laureatką w Konkursie Profesjonaliści FORBESA – zawody zaufania publicznego w kategorii ADWOKAT w województwie pomorskim.

Honorata Janik-Skowrońska

 

Dr n.med. Bartosz Pawlikowski 

Jest specjalistą dermatologii i wenerologii, wysokiej klasy ekspertem w dziedzinie laseroterapii, członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założycielem pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii w Praktyce kształcącego lekarzy. Ponadto, konsultantem w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz ekspertem Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim, a w 2013 roku pod opieką Prof. Andrzeja Kaszuby uzyskał specjalizacje dermatologa i wenerologa. W 2014 roku założył Medevac, obecnie Klinika Pawlikowski, oferującą kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych, którą prowadzi wspólnie z żoną Marleną.

Dr Bartosz Pawlikowski

 

Prowadząca:

Estera Gabczenko

Wydawca i redaktor naczelna portalu zatokapiekna.pl oraz właścicielka agencji GAB Media, laureatka nagrody Kobieta Sukcesu 2018 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tworzeniu i zarządzaniu serwisami internetowymi. Obecnie kreuje produkty internetowe poświęcone medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce, welness i spa oraz stomatologii.

Estera Gabczenko

 

Sprawdź program WARSAW DENTAL MEDICA SHOW ->>