Modne fryzury na jesień, trendy w makijażu i oczywiście moda z czerwonego dywanu – specjalnie dla was - jako jedyna redakcja obecna na backstage'u - wybraliśmy się z kamerą za kulisy 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Już teraz zobaczcie, jak gwiazdy przygotowywały się do wielkiej gali!

Zaproszeni przez firmę Kemon, markę specjalizującą się w kosmetykach do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, wybraliśmy się do Hotelu Mercury w Gdyni. To właśnie tutaj trwały przygotowania do wieczornej gali. Jak powiedział nam Kamil Mazur, stylista fryzur "Suszarka", na czerwonym dywanie, jak i przez cały obecny sezon, w układaniu fryzur rządzić będą loki, wet look i look hollywoodzki. Styliści fryzur Kemon postawili na fale i podpięcia. W efekcie na gali 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni fryzury gwiazd reprezentowały lekki, zwiewny styl boho, który można wręcz przedstawić jako eteryczny.

Za kulisami towarzyszyliśmy nie tylko stylistom fryzur, ale i makijażystom. Szybko okazało się, że w centrum zainteresowania – przynajmniej w sezonie jesień-zima 2017 – nie znajdzie się makijaż oczu. Najbardziej pożądany będzie bowiem efekt zdrowej, rozświetlonej cery. - Największym trendem na nadchodzący sezon jesień 2017 jest zdecydowanie nieskazitelna skóra, skóra, którą możemy uzyskać poprzez stosowanie dobrych podkładów, nie dających efektu maski, ale naturalnego rozświetlenia – powiedziała nam Karolina Olędzka, kierownik produktu Dr Irena Eris.

Ciekawi was, jak do wyjścia na czerwony dywan przygotowywały się takie gwiazdy, jak Agnieszka Grochowska, Danuta Stenka, Magdalena Boczarska, Maria Sadowska czy Bożena Dykiel? Zajrzyjcie z nami za kulisy i zobaczcie stylistów Kemon oraz makijażystów Dr Irena Eris w akcji!

 

Dziękujemy za pomoc w realizacji filmu: Aberracje.eu oraz TrocheFajnyFotograf.pl