Co ma znaczenie w współczesnej medycynie estetycznej? – to pytanie zadaliśmy Katarzynie Nadolnej Dyrektor Generalnej ITP Biomedical Company podczas pierwszego zimowego kongresu Face & Body Winter Forum w Zakopanem.

 

 

- Medycyna estetyczna, medycyna regeneracyjna wchodzi w taki obszar, że jest zdrowym stylem życia, takim bardzo mądrym, rozsądnym i ona naprawdę jest dla każdego.
Tylko do tego potrzebujemy narzędzi, umiejętności i wiedzy, aby to zrobić skutecznie. - mówi Katarzyna Nadolna, Dyrektor Generalna ITP Biomedical Company. - To co ja obserwuję, co nas bardzo cieszy, to że lekarze medycyny estetycznej bardzo chętnie sięgają teraz po technologie. W tej chwili lekarz jest już bardzo świadomy, że potrzebuje tej technologii, aby dostarczyć jak najlepszy rezultat zabiegowy pacjentowi i też lekarze wiedzą, że jedna technologia nie wystarczy. Mądre łączenie technologii i różnych produktów, protokołów, rozłożone w ogóle w takim procesie długim, w programie, to jest moim zdaniem przyszłość medycyny estetycznej i jesteśmy tutaj dla naszych pacjentów dla naszych lekarzy.