Z kamerą Zatoki Piękna odwiedziliśmy jedną z naszych ulubionych klinik w Gdyni - Centrum Medyczne dr Kubik. Jesteście ciekawi zmian i nowości jakie tutaj zawitały?

 

Oglądajcie nasz reportaż!

 

- Ostatnie 1,5 roku przeznaczyliśmy na udoskonalanie naszej pracy, począwszy od zmiany lokalu. Większa klinika, zdecydowanie bardziej nowoczesna - poprzez szkolenia całego zespołu i przede wszystkim rozbudowę zespołu lekarskiego. (…) Do naszego zespołu od kwietnia dołączyła pani prezes Lidia Kodłubańska. - powiedział naszej redakcji dr Paweł Kubik, założyciel Centrum Medycznego dr Kubik w Gdyni.

- Nasza opieka rozszerzona została też o zabiegi chirurgiczne. Te zabiegi, o których Państwo na pewno bardzo często słyszą, a więc konieczność usuwania niebezpiecznych znamion, ale tez plastyki powiek, które są nie tylko wymogami estetycznymi, ale również natury medycznej, wiec kierowanych do nas przez okulistów. Mamy wreszcie nowa dziedzinę związana z rehabilitacją, w połączeniu z profilaktyką i leczeniem, jeżeli chodzi o ortopedię, jeżeli chodzi o podawanie komórek macierzystych i osocza frakcjonowanego do stawów. (…) Na pewno będziemy rozwijać również zabiegi z zakresu ginekologii, w tym estetycznej - wylicza dr Lidia Kodłubańska

 

Nowa Cutera Excel V+

- Wdrażamy nowe technologie, rozwijamy te technologie, które do tej pory były wykorzystywane. (…) Zgodnie z zapowiedziami i obietnicami, dojechała do nas w końcu nowa Cutera Excel V+ (przyp. red. laser naczyniowy). Jest dwa razy mocniejsza, szybsza z lepszym chłodzeniem, pozwalająca jeszcze lepiej kontrolować to, co robimy podczas zabiegu i dodatkowo pozwala nam na opcję zupełnie nieinwazyjnej laserowe rewitalizacji skóry - oficjalnie już potwierdził dr Paweł Kubik.