Usta mocno wykonturowane czy delikatne? A może nawilżone z rozmytym konturem? Jakich ust tak naprawdę pragną kobiety? Zapytaliśmy dr Joannę Gruber- Miazga, lekarza medycyny estetycznej, która opracowała autorską metodę powiększania ust kwasem hialuronowym, tzw. "zatrzaskową".

 

Oglądaj zabieg wideo!

 

- W zależności od wieku mamy różne oczekiwania pacjenta. Panie młodsze chcą bardziej zarysowanych ust, mocno wykonturowanych. Natomiast panie po 30 roku życia pragną ust nawilżonych, delikatnych, rzadko z ostrymi konturami. Natomiast panie po 50 roku życia pragną delikatnych ust, z rozmytym konturem, często należy u nich odbudować objętość - mówi dr Joanna Gruber-Miazga.

- Bardzo stawiam na naturalność ust. Mam swoją metodę, którą na tyle wypracowałam przez kilka lat, że sprawdza się praktycznie do każdego kanonu wiekowego. Pracuje na metodzie zatrzaskowej. Uważam, że metoda, którą wypracowałam jest w 100% naturalna, podkreślająca bardzo subtelne, delikatne korekty ust, jakie mamy do wypełnienia - zdradziła w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna.