Dr Joanna Gruber-Miazga na co dzień spełnia marzenia swoich pacjentów o pięknym i zdrowym wyglądzie. W marcu CLINICANOVA, którą stworzyła wraz z mężem, obchodziła swoje pierwsze urodziny, o czym możecie się przekonać z naszej FOTORELACJI. Redakcja Zatoki Piękna miała ogromną przyjemność uczestniczyć zarówno w otwarciu tej kliniki rok temu, jak i teraz podczas hucznie obchodzonych urodzin. Zapytaliśmy dr Joannę Gruber-Miazga o jej plany związane z kliniką i rozwojem osobistym.

 

Relacja z 1 urodzin CLINICANOVA

 

Estera Gabczenko: To już rok minął od otwarcia CLINICANOVA. Jak Pani ocenia ten czas? 

Dr Joanna Gruber- Miazga: Jestem zaszczycona, że Państwo przybyli na naszą uroczystość dokładnie rok po tym, jak widzieliśmy się na otwarciu. To był rok pełen przemian w moim życiu, w życiu mojej rodziny, przyjaciół. Ze względu na to, że rozpoczęłam nową przygodę. Przygodę z medycyną estetyczną, gdzie mogę sprawiać radość pacjentom na co dzień. I to jest dla mnie największa nagroda, kiedy panie wracają i mówią jak odmieniło się ich życie.

Ta przygoda z medycyną estetyczną, to również ogrom nowych doświadczeń...

Ostatni czas jest dla mnie wspaniały, ponieważ otwierają się nowe drogi życiowe dla mnie. Tydzień temu poprowadziłam pierwszy workshop dla firmy Neauvia. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ponieważ był to najliczniejszy workshop, jaki organizowała Neauvia przez cały ten kongres. Także jak widać lekarze są żądni wiedzy i chcą chłonąć nowych metod autorskich. Jestem w trakcie opracowania nazwy pod autorską metodę, którą pracuję jeśli chodzi o powiększanie ust.

Jakie zabiegi pokochały pacjentki CLINICANOVA?

Panie kochają botoks, to jest zabieg najczęściej wykonywany w naszym gabinecie, oczywiście usta również, natomiast botoks jest częstszy bo jest krótszym zabiegiem.

Jeśli chodzi o zabiegi rewitalizacji, to ogromną perełką w moim gabinecie jest zabieg CJF Harmony. Wspaniale regenerujący skórę. Zabieg, który odmienia życie pań ze względu na kondycję skóry. Także panie, które wychodzą po pierwszym zabiegu i mówią, że się bardzo bały, wracają z uśmiechem na drugi zabieg.

Czego możemy Pani życzyć z okazji 1 urodzin ukochanej kliniki?

Moim marzeniem jest przede wszystkim powiększenie miejsca, w którym jesteśmy, ze względu na to, że jest nam troszeczkę ciasno, ale panie kochają to miejsce. Przychodzą i mówią, że po przekroczeniu progu gabinetu czują się jak w domu. Jest rodzinna atmosfera, jest przemiło, dobra energia. To jest mój cel, żeby troszkę powiększyć lokum, a także ciągły rozwój. Rozpoczynam szkolenia za granicą.

Dziękuję za rozmowę i życzę, żeby te wszystkie plany i marzenia spełniły się jak najszybciej!