1 / 21

16 marca 2019 roku CLINICANOVA hucznie świętowała swoje 1 urodziny połączone z metamorfozą na żywo. Wśród zaproszonych na tę okazję do Hotelu Grand Cru Gdańsk gości znaleźli się przyjaciele, rodzina, pacjentki i pacjenci kliniki, partnerzy biznesowi, a także redakcja Zatoki Piękna.

Właściciele CLINICANOVA dr Joanna Gruber-Miazga oraz Bartłomiej Miazga zadbali o doskonałą atmosferę podczas urodzin. Na gości czekały pyszne przekąski, urodzinowy szampan. A skoro urodziny kliniki, to również można było zobaczyć i skorzystać z zabiegów estetycznych: Geneo+ oraz Bloomea. Niewątpliwą atrakcją była jednak metamorfoza na żywo przeprowadzona przez doktor jej autorską metodą powiększania ust kwasem hialuronowym wraz z modelowaniem całej twarzy. 

W rozmowie z redakcją Zatoki Piękna dr Joanna Gruber-Miazga powiedziała, że to był rok pełen przemian. - Rozpoczęłam nową przygodę. Przygodę z medycyną estetyczną, gdzie mogę sprawić radość pacjentom na co dzień. Dodajmy, że dr Joanna jest trenerem lekarzy w zakresie zastosowania kwasu hialuronowego reprezentując firmę Neauvia. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Specjalizuje się w powiększaniu ust metodą zatrzaskową, jak również w trójwymiarowej wolumetrii twarzy.

 

Relacja z 1 urodzin CLINICANOVA!