1 / 45

W czwartek, 1 lutego miało miejsce uroczyste otwarcie kolejnej, nowej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii w Gdańsku – CLINICANOVA. Wśród zaproszonych gości pojawili się przyjaciele dr Joanny Gruber-Miazga, klientki kliniki, przedstawiciele branży oraz naczelna Zatoki Piękna, Estera Gabczenko.

 

Założycielem kliniki jest lekarz medycyny estetycznej i stomatologii Joanna Gruber-Miazga, którą Czytelnicy portalu Zatoka Piękna z pewnością znają z artykułów dotyczących stomatologii estetycznej. Nasza Ekspertka, oprócz zaawansowanych zabiegów odmładzania, specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej i implantologii.

- Już na studiach marzyłam, żeby otworzyć takie miejsce w Trójmieście, gdzie połączę ukochaną stomatologię z medycyną estetyczną. Natomiast w przeciągu ostatnich 6 lat bardzo mocno rozwinęłam się w kierunku medycyny estetycznej  i postanowiłam zbudować miejsce, które nie łączy się jednocześnie z bólem i z przyjemnością. Ma być tylko przyjemnie. Pragnę tworzyć naturalne piękno w najbezpieczniejszy znany mi sposób – powiedziała na wstępnie lek. med. estetycznej Joanna Gruber-Miazga.

 

A skąd nazwa kliniki?

- Pochodzę z Nowej Soli, (przyp. red. miejscowość w woj. lubuskim) natomiast oboje z mężem marzymy, żeby w przyszłości osiąść w Hiszpanii. Słowo „Klinika” w języku hiszpański piszemy „Clinica”, tak jak w naszej nazwie, stąd połączenie CLINICANOVA - wyjaśniła założycielka.

Na uroczystym otwarciu ClinicaNova nie mogło zabraknąć atrakcji. Dla każdego uczestnika przewidziano nagrody w formie voucherów, było losowanie zabiegów estetycznych, a także bar z wystrzałowymi koktajlami i wyśmienite przekąski.

Goście mogli odwiedzić gabinety, poddać się zabiegom oraz porozmawiać z obecnym na miejscu zespołem specjalistów:

Marta Hryniewicz – międzynarodowy szkoleniowiec firmy Dermalogica, w CLINICANOVA wykonuje zabiegi na twarz z użyciem tychże produktów, profesjonalny makijaż permanentny oraz zabiegi przy użyciu nowoczesnych technologii i maszyn.

Katarzyna Pawelczyk – dyplomowana kosmetyczka, przeprowadza m.in. zabiegi na twarz oraz zabiegi z wykorzystaniem urządzeń medycyny estetycznej.

Małgorzata Pruszkowska – recepcjonistka, dba o komfort pacjentów i udziela informacji  na wszelkie pytania związane z zabiegami w klinice.

 

Piękno i jakość

W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni będzie można korzystać z oferty zabiegów medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, regeneracyjnej, a także kosmetyki twarzy i ciała.

Klinika oferuje także skuteczne zabiegi do modelowania sylwetki, laseroterapii oraz zabiegi bankietowe. A wszystko w oparciu o wysokiej klasy urządzenia medycyny estetycznej:  Endermologie LPG Alliance, Emerge nieablacyjny frakcyjny laser oraz Geneo i Dermapen. Klienci mogą liczyć też na depilację laserową Vectus.

Specjaliści kliniki używają znanych i uważanych za przodujące na świecie preparaty Neauvia, Firolga, Dermalogica, a także  wprowadzają nowości, takie jak Regenera Activa - niezwykle skuteczny zabieg w leczeniu androgenowego łysienia włosów.

- Miłość do piękna widać tu w każdym szczególe. Jestem zauroczona wystrojem gabinetów i dbałością o detale. Myślę, że w połączeniu z umiejętnościami dr Joanny, klienci CLINICANOVA będą czuć się tu wyjątkowo i bezpiecznie – podzieliła się wrażeniami Estera Gabczenko.

 

CLINICANOVA działa przy ul. Obrońców Wybrzeża 7/6 w Gdańsku.