Jeden zapach na całe życie? Tak wybierają już nieliczni. Aktualnie dostępna wiedza na temat działania perfum zachęca do tworzenia własnej kolekcji perfum opartej na kilku zapachach. Co najważniejsze, to wcale nie kosztuje majątku!

 

Własna kolekcja perfum - jak ją stworzyć?

Popularne perfumy są drogie. Często przy ich aplikacji towarzyszy uczucie obawy, że zbyt szybko się skończą. Jak stworzyć własną kolekcję perfum i nie zrujnować przy tym budżetu? Wystarczy poznać lane perfumy AMBRA

 

Wiosenne perfumy lane - czym się charakteryzują?

W porównaniu z zimowymi perfumami, perfumy na wiosnę mają delikatniejsze nuty. Nie oznacza to jednak, że oferta perfum na wiosnę to tylko perfumy lekkie. Wśród wiosennych zapachów znajduje się wiele ciekawych kompozycji, które warto poznać. Są nimi na przykład perfumy szyprowe dla kobiet lub aromatyczne dla mężczyzn.

 

Perfumy francuskie na lato - must have w Twojej kolekcji

Letnie perfumy lane dają energię i orzeźwienie. Są lekkie i mają radosny charakter. Wśród perfum francuskich na lato należy wyróżnić perfumy z egzotycznymi nutami taki jak zapach 458. AMBRA czy perfumy cytrusowe takie jak zapach 057. AMBRA.

 

Perfumy AMBRA na jesień

Jakie są najpiękniejsze jesienne perfumy? Otulające swym ciepłym aromatem. Takie znajdują się w ofercie lanych perfum AMBRA. Za co można je pokochać? Za zmysłowość, roztaczające ciepło i elegancję. Wybierz męski zapach na jesień dla mężczyzn 081. AMBRA lub damski jesienny zapach AMBRA 212 i przekonaj się o ich wyjątkowości!

 

Zimowe perfumy AMBRA - warto je mieć?

Jak najbardziej! Jeśli kochasz mocne i wyraziste perfumy, to zima jest najlepszym czasem, by je aplikować na skórę. Na zimowe zapachy wybieraj więc zapachy orientalne, drzewne, korzenne, aromatyczne lub perfumy gourmand, gdyż charakteryzują się wysoką trwałością, a chłodna temperatura nie jest im straszna. Jednym z najpopularniejszych lanych perfum zimowych dla kobiet jest zapach 212. AMBRA, a dla mężczyzn 151. AMBRA.