Aby kontynuować przeglądanie artykułu, potwierdź, że jesteś przedstawicielem branży medycznej wpisując swój adres email i numer PWZ.

Ponad 200 operacji powiększania piersi rocznie, przeszło 20-letnie doświadczenie w pracy chirurga plastycznego, liczne staże zagraniczne – dr Maciej Kulicki o implantach piersi wie naprawdę dużo. Z nami spotkał się, by porozmawiać o implantach Ergonomix 2® i innowacyjnym programie JOY® by Motiva®.

 

Oglądaj film edukacyjny:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. produktów, preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Dr Maciej Kulicki ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Jest specjalistą chirurgii ogólnej II stopnia, a od 2009 roku również chirurgii plastycznej. Swoją wiedzę zdobywał nie tylko w Polsce, ale także w Hiszpanii, Francji, Szwecji oraz w USA. Przez wiele lat był nauczycielem akademickim i kształcił przyszłych specjalistów z chirurgii plastycznej.

- Jestem specjalistą chirurgiem plastykiem. Zajmuję się tą dziedziną ponad 20 lat. Swoje konsultacje prowadzę w moim gabinecie na Powiślu w centrum Warszawy. Doświadczenie zdobywałem podczas licznych wyjazdów na staże zagraniczne, podczas licznych konferencji i sympozjów. Sam wykonuję rocznie ponad 200 zabiegów powiększania piersi – powiedział nam dr Maciej Kulicki.

 

Implanty Ergonomix 2® dają bezpieczeństwo

- Od kilku już lat zdecydowałem się na wszczepianie implantów Motiva. Podjąłem taką decyzję z uwagi na bezpieczeństwo – podkreślił chirurg podczas naszego spotkania.

Udoskonalone właściwości mechaniczne, elastyczny system zapewniający łatwiejsze odkształcanie się całej struktury pod wpływem ściskania lub zginania, żel o właściwościach reologicznych, dopasowujący się do naturalnych ruchów i bezpieczna, biokompatybilna powierzchnia zmniejszająca ryzyko wystąpienia m.in. wysięku – tym m.in., wyróżniają się implanty Ergonomix 2®.

- W chwili obecnej kobiety oczekują nie tylko piersi, które będą większe i które będą miały ładny kształt, ale piersi, które będą miały jak najbardziej naturalną konsystencję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentek, firma Motiva wyprodukowała implanty Ergonomix 2®, które są jeszcze bardziej delikatne, dają wrażenie naturalnej piersi – wyjaśnił dr Kulicki.

 

90 dni na rejestrację w JOY® by Motiva®

Pacjentki decydujące się na powiększenie piersi z wykorzystaniem implantów Ergonomix 2® mogą przystąpić również do Programu JOY® by Motiva®, który zapewnia m.in. wydłużoną do 5 lat gwarancję. Implanty Ergonomix 2® są integralną częścią tego programu. Aby przystąpić do programu JOY® by Motiva®, wystarczy zarejestrować swoje implanty w terminie 90 dni od operacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat programu JOY™ by Motiva? Sprawdź na stronie motiva.info.pl

Na konsultacje zapraszamy do Dr Kulickiego