Aby kontynuować przeglądanie artykułu, potwierdź, że jesteś przedstawicielem branży medycznej wpisując swój adres email i numer PWZ.

Czym implanty najnowszej generacji różnią się od poprzedniego modelu i z czego wynika unikalność Ergonomix 2® oraz programu JOY® by Motiva®? Na oba pytania odpowiedzi udzielił dr Łukasz Duda-Barcik – specjalista chirurgii plastycznej, przeprowadzający operacje powiększania piersi w Klinice DocPaul w Bytomiu.

 

Oglądaj film edukacyjny:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. produktów, preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Kompleksowe metamorfozy i zabiegi dające naturalne efekty - to w nich specjalizuje się dr Łukasz Duda-Barcik, lekarz medycyny estetycznej i specjalista chirurgii plastycznej. Chociaż na co dzień kieruje zespołem wrocławskiej kliniki Duda-Barcik Clinic, operacje plastyczne piersi przeprowadza w Klinice docPaul w Bytomiu.

To właśnie w Klinice docPaul, specjalizującej się w procedurach chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz współpracującej z Uniwersytetem Harvard oraz Massachusetts Institute of Technology, spotkaliśmy się z ekspertem, by posłuchać o programie JOY® by Motiva® i innowacyjnych implantach piersi Ergonomix 2®.

 

Czym wyróżniają się implanty Ergonomix 2®?

Od niedawna dla pacjentek Kliniki docPaul dostępny jest program JOY® by Motiva®, obejmujący implanty Ergonomix 2®. - Ergonomix 2® to implanty najnowszej generacji, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających pacjentek czy chirurgów – twierdzi dr Łukasz Duda-Barcik, specjalista chirurgii plastycznej.

Implanty Ergonomix 2® stworzono z myślą o kobietach, które także po operacji powiększenia piersi oczekują jak najbardziej naturalnych efektów. Dzięki nowej formule są jeszcze bardziej ergonomiczne, a elastyczny system TRUEMONOBLOC+™ gwarantuje łatwiejsze odkształcanie się pod wpływem zginania i ściskania. W implantach wykorzystano również unikalny żel PROGRESSIVEGEL ULTIMA®, który zapewnia lepsze dostosowanie się ich do naturalnych ruchów. Tworząc Ergonomix 2®, pomyślano też o wyższym profilu bezpieczeństwa, który zapewnia biokompatybilna powierzchnia redukująca wystąpienie biofilmu czy wysięku.

- Implanty te wyróżnia elastyczny system, który łączy wszystkie warstwy powłoki, tworząc ujednoliconą strukturę, ułatwiającą odkształcanie pod wpływem ściskania czy zginania. Unikatowe właściwości posiada również żel, co sprawia, że implant doskonale dostosowuje się do ruchów ciała. To wszystko wpływa na efekt końcowy, czyli to, na czym pacjentkom zależy najbardziej, naturalny i anatomiczny kształt piersi – tłumaczy dr Łukasz Duda-Barcik.

 

JOY® by Motiva® dla pacjentek Kliniki DocPaul

Jak podkreśla chirurg, pacjentki cenią firmę Motiva nie tylko za komfort, ale również za bezpieczeństwo. Gwarantuje je Program JOY® by Motiva®. - Program JOY to również wydłużona gwarancja. Zapraszam serdecznie na konsultacje do Kliniki docPaul, podczas których będę mógł jeszcze lepiej zaprezentować ofertę unikatowego programu JOY® by Motiva® – dodaje specjalista.

Na czym polega program JOY® by Motiva®? Pacjentka, rejestrując swoje implanty w czasie 90 dni od zabiegu, zyskuje wydłużoną do pięciu lat gwarancję Always Confident Warranty obejmującą pęknięcia w okresie użytkowania produktu. Rejestracja nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, a zapewnia możliwość skorzystania z Woman’s Choice Program

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat programu JOY™ by Motiva? Sprawdź na stronie motiva.info.pl

Na konsultacje zapraszamy do Kliniki dr Paul