Dają naturalne efekty powiększenia piersi, można je stosować u bardzo szczupłych kobiet, a do tego są objęte innowacyjnym programem JOY® by Motiva® z wydłużonym czasem gwarancji – implanty Ergonomix2® firmy Motiva dostępne są w partnerskich klinikach chirurgii plastycznej na terenie całego kraju. Operacje powiększania piersi z ich wykorzystaniem przeprowadza - dr Monika Grzesiak – specjalista chirurgii plastycznej z Kliniki Grzesiak w Warszawie.

 

Oglądaj film edukacyjny:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. produktów, preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Klinika Grzesiak specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej pacjenta, przeprowadzając tą metodą m.in. zabiegi modelowania sylwetki, wygładzania twarzy, przebudowy blizn po oparzeniach, wypełniania cieni pod oczami czy wreszcie regeneracji piersi. Dr Monika Grzesiak to chirurg plastyk II stopnia z 30-letnim doświadczeniem w chirurgii rekonstrukcyjnej, praktykowała u boku chirurgów w Nowym Jorku, Londynie, Miami czy Mediolanie. Swoje doświadczenie wykorzystuje we własnej klinice w Warszawie, gdzie w razie potrzeby operacje powiększania piersi łączy z przeszczepami tkanki tłuszczowej.

- Od roku 2000 prowadzę klinikę w Warszawie na Powiślu. Jako chirurg plastyczny należę do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, a od roku 2010 również należę do ASAPS, Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, które stoi na straży bezpieczeństwa kobiet. W mojej klinice przez 35 lat wykonałam wiele różnych operacji plastycznych z implantami silikonowymi. U kobiet szczupłych, technikę wszczepienia implantów, łączę z przeszczepami tkanki tłuszczowej – mówi nam dr Monika Grzesiak.

Jak dodaje dr Grzesiak, w swojej praktyce jako chirurg wybrała implanty Motiva. Dlaczego właśnie te? - Bardzo lubię implant Motiva za to, że jest miękki, ergonomiczny, pięknie się układa. Wybrałam ten implant, ponieważ odpowiada moim oczekiwaniom chirurga w stosunku do mojego pacjenta. Chcę, żeby mój pacjent czuł się naturalnie. Chcę, aby piersi były miękkie w dotyku również dla partnerów moich pacjentek – tłumaczy.

 

Właściwości nowych implantów Ergonomix2®

Implanty Ergonomix 2® bazują na nowej formule gwarantującej lepsze właściwości mechaniczne oraz wielowarstwowym i elastycznym systemie, który łączy wszystkie elementy w jednolitą strukturę. Dzięki temu łatwiej się odkształcają pod wpływem zginania, a w połączeniu z żelem o unikalnych właściwościach reologicznych idealnie dopasowują się do naturalnych ruchów.
- Dotychczas w klinice wykonywałam zabiegi z użyciem implantów Ergonomix1®. Obecnie mamy na rynku nowy rodzaj implantów zwany Ergonomix2®. Implant ten jest dostępny w programie JOY® by Motiva® – podkreśla dr Monika Grzesiak.

 

Korzyści programu JOY® by Motiva® dla pacjentek

Wydłużona Gwarancja Motiva, która obowiązuje w czasie użytkowania produktu oraz inicjatywa Woman’s Choice Program dla pacjentek chcących usunąć implant w czasie dwóch lat od operacji – to jedne z korzyści programu JOY® by Motiva®. Skorzystać mogą z niego wszystkie pacjentki decydujące się na implanty Ergonomix 2®, które w ciągu 90 dni od operacji zarejestrują je poprzez specjalny formularz internetowy na stronie Motiva.

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat programu JOY™ by Motiva? Sprawdź na stronie motiva.info.pl

Na konsultacje zapraszamy do Kliniki Grzesiak