W minionym roku stymulatory tkankowe odmieniono przez wszystkie przypadki. Powód? Dają one ogromne możliwości, choćby wygładzenia zmarszczek w trudnych obszarach twarzy i to bez efektu wolumetrycznego. Jednemu z nich przyjrzeliśmy się podczas naszej wizyty w Sky Clinic we Wrocławiu.

 

Oglądaj materiał wideo:

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Innowacyjne technologie od sprawdzonych dostawców, certyfikowane preparaty o zweryfikowanym działaniu i wysokim profilu bezpieczeństwa, a do tego liczne terapie łączone i kompleksowe plany zabiegowe – klinika Sky Clinic we Wrocławiu to kolejna placówka, którą z kamerą odwiedziła Zatoka Piękna. Podczas naszej wizyty na własne oczy mogliśmy zobaczyć nie tylko eleganckie wnętrza samej kliniki, ale i działanie poszczególnych produktów. Tym razem naszą uwagę przyciągnęły preparaty IBSA Derma, w tym Viscoderm Hydrobooster.

- Preparaty IBSA Derma są preparatami dobrze przebadanymi przez firmę farmaceutyczną, bezpiecznymi dla pacjenta i dobrze integrującymi się z tkanką. Dzięki tym właściwościom uzyskujemy jak najbardziej naturalne efekty, a tego właśnie oczekują nasi pacjenci – podkreśla dr Katarzyna Kołaczyk, specjalista chirurg i lekarz medycyny estetycznej ze Sky Clinic. W jakich wskazaniach używany jest Viscoderm Hydrobooster?

 

Stymulator tkankowy Viscoderm Hydrobooster

Viscoderm Hydrobooster to stosunkowo nowy preparat, stopniowo pojawiający się w klinikach medycyny estetycznej w całej Polsce. Stosuje się go również w odwiedzonej przez nas Sky Clinic we Wrocławiu, gdzie plany zabiegowe opracowywane przez specjalistów obejmują zarówno zabiegi iniekcyjne, jak i zabiegi hi-tech. Doceniają to zwłaszcza klienci, którzy cenią sobie naturalne efekty uzyskiwane przy pomocy przebadanych i bezpiecznych produktów.

- W Sky Clinic dla pacjentów, którzy wymagają wygładzenia drobnych zmarszczek, mimicznych, czoła, wokół oczu, zmarszczek wokół ust, stosujemy preparat Viscoderm Hydrobooster. Dzięki użyciu tego preparatu uzyskujemy naturalny efekt wygładzenia i poprawy nawilżenia skóry, nie powodując efektu wolumetrycznego. Zabieg Viscoderm wykonujemy w serii dwóch zabiegów w odstępie 2 miesięcy – mówi nam dr Katarzyna Kołaczyk.

Viscoderm Hydrobooster to stymulator tkankowy z wysokiej jakości kwasem hialuronowym, służący do wygładzania drobnych zmarszczek mimicznych, w tym zmarszczek wokół ust oraz kurzych łapek. Stworzono go, by redukować zmarszczki w trudnych okolicach bez wypełniania tkanek, a zatem uzyskując naturalne, nieprzerysowane efekty. Produkt można stosować również w celu rewitalizacji skóry i poprawy jej elastyczności, wśród wskazań znajdują się też blizny potrądzikowe czy bruzdy nosowo-wargowe.

Preparat podaje się przez najcieńsze igły w znieczuleniu miejscowym, dlatego można stosować go w obszarach, gdzie skóra jest najdelikatniejsza.

 

Zapraszamy na zabiegi do SKY Clinic

Materiał powstał we współpracy z IBSA Poland