Czy jedno urządzenie może zarówno poprawić owal twarzy, zlikwidować podwójny podbródek, jak i wspomóc modelowanie ciała? Fala radiowa NuEra, której przyjrzeliśmy się w krakowskim Centrum Der-Med, udowadnia, że tak!

 

Odwiedzając kliniki medycyny estetycznej, nietrudno dostrzec, że większość z nich nowymi technologiami stoi. Nie inaczej jest w Centrum Der-Med w Krakowie, dokąd z kamerą udała się redakcja Zatoki Piękna. Holistyczne podejście do pacjenta, nacisk na stosowanie metod bezinwazyjnych i komfort zapewniony poprzez przestronne i ciche gabinety - między innymi tym szczyci się klinika Der-Med, która dzięki nowym technologiom gwarantuje wyjście naprzeciw potrzebom każdego pacjenta oraz szybkie efekty zabiegowe.

 

Oglądaj zabieg NuEra!


NuEra, czyli fala radiowa na 5 częstotliwościach

Trwałe i błyskawiczne efekty zabiegów bez zachowania okresu rekonwalescencji nie byłyby możliwe, gdyby klinika nie sięgała po najbardziej innowacyjne technologie. Są wśród nich najnowsze urządzenia, znajdujące zastosowanie tak w modelowaniu ciała, jak i zabiegach na twarz. Jednym z nich jest NuEra Tight izraelskiej firmy Lumenis.

- NuEra z nowoczesną technologią Focal RF, to innowacyjne urządzenie wykorzystujące falę radiową do poprawy owalu twarzy, likwidacji podwójnego podbródka oraz modelowania ciała – mówi nam Dorota Sztuka, kosmetolog z Der-Med w Krakowie.

Urządzenie NuEra używa fali o częstotliwościach 470 kHz, 1 MHz, 2MHz, 4MHz i 6MHz, dzięki czemu zabieg można spersonalizować pod potrzeby pacjenta. Procedura wykonana z pomocą tej technologii jest przy tym bardziej precyzyjna i skuteczna, skraca to czas zabiegu, co pozytywnie wpływa na komfort podczas jego wykonywania. Urządzenie dysponuje do tego trzema głowicami, do twarzy, ciała i bipolarną, a ponadto wyposażone jest w automatyczną kontrolę temperatury NuAPIC, co czyni pracę na falach radiowych jeszcze bardziej wygodną.

- Działanie NuEra polega na emisji fali radiowych aż w pięciu różnych częstotliwościach, co sprawia, że fala precyzyjnie działa na skórę właściwą oraz trafia w tkankę tłuszczową na każdej głębokości. Efektem takiego działania jest ujędrnienie skóry, wygładzenie zmarszczek, a także redukcja cellulitu i modelowanie sylwetki. Działając na różnych częstotliwościach fali i dzięki automatycznej regulacji temperatury, jesteśmy w stanie osiągnąć widoczne rezultaty w bardzo krótkim czasie – tłumaczy kosmetolog.

Dzięki NuEra Tight spektakularne rezultaty, udaje się osiągnąć w bardzo krótkim czasie. - Zabieg NuEra jest bardzo przyjemny, trwa od 20 min. do pełnej godziny. Rekomendujemy serie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie – dodaje Dorota Sztuka.

 

Zapraszamy do Centrum Der-Med w Krakowie

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.