Endermologie LPG jest stylem życia i można z niej korzystać przez cały rok – przekonuje specjalistka z kliniki Der-Med w Krakowie, gdzie redakcja Zatoki Piękna przyjrzała się kilku najpopularniejszym technologiom wykorzystywanym w medycynie estetycznej.

 

Dla Ciebie zatrzymamy czas – właśnie pod takim mottem działa klinika Der-Med w Krakowie, którą odwiedziliśmy z kamerą, by jeszcze bliżej poznać wybrane technologie. Der-Med to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, gdzie równie dużą uwagę, jak do wyglądu, przykłada się do zdrowia. W przestronnych gabinetach przeprowadza się zabiegi, które nie wykluczają z życia codziennego, wykorzystując w tym celu najnowsze technologie i urządzenia, dostarczane przez firmę ITP S.A.

 

Oglądaj zabieg


Endermologie LPG niejedno ma imię

Choć w klinikach prym wiedzie najnowsza Endermologie Alliance, Der-Med dysponuje również urządzeniem wcześniejszej generacji do endermologii – Integral. Obie platformy pozwalają na przeprowadzanie zabiegów bezinwazyjnych. - Endermologie Alliance i Integral marki LPG jest w 100% naturalną, bezinwazyjną i skuteczną metodą mechanicznej stymulacji i regeneracji tkanek – podkreśla Justyna Malinowska, masażystka z krakowskiej kliniki.

Platforma Endermologie Alliance zdobyła pierwszy certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w wygładzaniu cellulitu. Francuska firma LPG stworzyła bowiem patent, który umożliwił połączenie w jednym urządzeniu trzech funkcji: redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu i ujędrnienia skóry. Właśnie dzięki niemu Endermologie Alliance zdobyła zaufanie specjalistów z klinik medycyny estetycznej, także krakowskiej kliniki Der-Med.

- Rewolucyjna technologia pozwala uzyskiwać bardzo dobre efekty zabiegowe w modelowaniu i kształtowaniu sylwetki, ujędrnieniu skóry, redukcji cellulitu, zmniejszeniu retencji wody i odmładzaniu. Zabiegi można również wykonywać na twarz, mają też działanie terapeutyczne – opowiada Justyna Malinowska. - Endermologie LPG opiera się na wykorzystaniu opatentowanej i nowoczesnej głowicy zabiegowej. Dzięki temu możliwa jest wielowymiarowa i szybka penetracja tkanki – dodaje.


Endermologie Alliance skuteczne na cellulit

Czym różni się urządzenie Endermologie Alliance od platformy Integral? Automatyczne rolki wzbogacono o zmotoryzowaną klapkę, dzięki której trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową udaje się zastąpić bardziej komfortowym dla pacjenta systemem styku głowicy ze skórą. - To gwarancja nieinwazyjności i jednoczesnego oddziaływania na wszystkie warstwy skóry – przekonuje Justyna Malinowska.

Skuteczność Endermologie Alliance w walce z cellulitem została zresztą potwierdzona w przeszło 110 badaniach klinicznych.
Wykorzystanie opatentowanej technologii przekłada się na krótszy czas trwania zabiegu (30 minut) i mniejszą ilość powtórzeń wymaganych do osiągnięcia zamierzonego efektu. - Ilość oraz częstotliwość wykonywania zabiegów dopasowywana jest indywidualnie do każdego pacjenta – podsumowuje masażystka.

 

Więcej o zabiegach na stronie Centrum Der-Med w Krakowie

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.